Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ha a férj a feleségnek ezt mondja:

- nem szeretlek

- nem tartalak nőnek

- minek tartalak, ha erre sem vagy képes

- dagadt vagy

- bálna vagy

- jó nagy zsíros segged van

- buta vagy

- egyedül úgysem vagy képes semmire

- életképtelen vagy.


2017. márc. 27. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem akarok itt megint háborút szítani és nem védek senkit, de minden éremnek két oldala van. Értelmes férfi magától, minden ok nélkül nem mond ilyeneket, értelmes nőnek pedig nem szoktak ilyet mondani mert értelmesen választ férfit maga mellé.


Ha pedig nagyrészt igazak a kijelentések mert végülis... miért ne lehetnének azok még, ha bunkó és nyers is a megfogalmazás módja akkor úgy dolgozod fel, hogy nem maradsz olyan és próbálsz javítani magadon.

2017. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell feldolgozni, hanem KIDOLGOZNI egy tervet, hogy milyen gyorsan tudsz tőle megszabadulni!
2017. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Lehet a férj már 100szor megkérte előtte szépen,hogy figyeljen az alakjára,vagy foglalkozzon vele is néha.
2017. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Ja igen csak, hogy tisztán lássunk, én ismertem ilyen nőt személyesen is.

Minimum 130 kilós, igénytelen, ostoba, nőiességet abszolút mellőző viselkedéssel és külsővel megáldott, lusta, hisztis, akaratos, bunkó és teljesen önérdekvezérelt volt. Mindez 20-as évei elején...

2017. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Ezt úgy hívják, bántalmazó kapcsolat. Először a férfi gondosan leépíti a nő önbecsülését, elhiteti vele, hogy ő egy nulla, aki rajta kívül senkinek nem kellene és önállóan úgyis képtelen lenne boldogulni, aztán amikor már kialakult a függőség, akkor jön a többi... a fizikai, lelki bántalmazás legkülönbözőbb formái.

Én nem hittem el, hogy ez így működik... az első pofonig. Aztán mikor már rugdosott, akkor azért kezdett gyanús lenni a dolog.

Ja és mielőtt bárki azzal jönne, hogy miért választottam ilyen pasit: 4 évig éltünk együtt előtte, semmi jele nem volt az agressziónak! Az ismerősök, a barátok a mai napig nem hiszik el, hogy képes lenne megütni egy nőt! Pedig engem többször bántalmazott fizikailag, lelkileg pedig egy idő után szinte állandóan. Úgyhogy kérdező: menekülj! Ez egy személyiségtípus, a szakirodalom szerint gyakorlatilag menthetetlen (nyugaton voltak "átnevelési" kísérletek a partnerüket bántalmazó férfiak számára, 100-ból egy vezetett sikerre, úgyhogy már nem is nagyon próbálkoznak ezzel. Inkább a nőket készítik fel arra, hogy időben felismerjék a jeleket és kilépjenek! Ezek pedig egyértelmű jelek!)

2017. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Még ha így is van, hogy nagy a segged, akkor mivan? Keress mást, aki szereti a feneked, aki szeerti a lelked, aki téged szeret. És minél előbb pucolj ebből a kapcsolatból.
2017. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább meg kellene szüntetni a stresszforrást. Én az elköltözést javaslom, de felőlem akár főbe is lőheted, csak mindennek meg vannak a következményei... válaszd a szükségleteidnek legmegfelelőbbet! :)
2017. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt feldolgozni? Válás után.

Megmutatod, hogy egyedül is helyt állsz, nem szorulsz rá egy ilyen féregre.

Idővel kivirulsz, kisimulsz, és lesz olyan férfi, aki felfigyel rád. Akinek pont úgy tetszel, ahogy vagy.

Ehhez persze kell egy-két év, de egy kiegyensúlyozott, békés kapcsolatban, ahol nőként kezel a párod, menni fog!


Persze első lépés, hogy ezt a gyökeret kiiktatod az életedből.

2017. márc. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bence_ ***** válasza:

Egyszerűen.

Másikról szépet mondok ha ez nem megy akkor élek egyedül.

Itt nő szépen hagyja ott, ez kb olyan mintha kiállna a vonat elé, az csak elütni fogja. Ez a pasi is csak bántja.

Miért van erre szüksége?

2017. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem venném a szívemre. Rájönnék, hogy a férjem egy görény, és ilyen embert nem tudnék tovább szeretni. Hogyan?? Elválnék, és megkeresném azt a férfit, aki nőnek, szépnek, életképesnek tart, és szeret. Kár az ilyen hülyékhez ragaszkodni.
2017. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!