Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas vagyok, de beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, de beleszerettem egy fiatal fiúba! Mut tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, 3 éve házas,eddig jól megvoltunk,mindent megadott nekem a férjem,de most teljesen belehabarodtam egy 18 éves fiúba.Iszonyú jóképű,nagyon intelligens,komoly,teljesen elbűvölő.Látom,hogy én is tetszem neki,folyton mosolyog rám,közeledni próbál,egyszer már csókolóztunk is,de nem tudom,hogy mit csináljak,mert ott van a férjem is. Nagyon kívánom a fiút,de elválni nem akarok.Mit csináljak?

2017. ápr. 24. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A) hagyod a kisfiút és élsz a férjeddel úgy-hogy

B) elválsz

C) megcsalod a párod

2017. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Szíved joga eldobni egy fellángolásért a férjed. Az oltár előtt nem véletlenül fogadtál neki hűséget!

Most kell bebizonyítanod, hogy mellette maradsz-e jóban, rosszban?

2017. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Utazz el Laoszba buddhista szerzetesnek.
2017. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
Megesik az ilyen....
2017. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a házasság legnagyobb próbatétele, hogy TÉNYLEG ki tartasz e mellette jóban rosszban.

Egyébként szerintem elkapkodtátok az esküvőt, ha jól látom te már 22 évesen hozzámentél, holott még mindketten változhattok...

Itt rontják el sokan, hogy gyorsan esküvő mert de nagy a szerelem, holott még nagyon fiatalok.

Majd ha 30 felé is együtt vagytok, sok csalódás, nehéz pillanat, személyiségváltozás után, na akkor jöhet(ett) volna az esküvő.

Ha már tudtál csókolózni mással, akkor úgyis válás lesz a vége, én már akkor kényelmetlenül érezném magam ha más férfi megölelne a páromon kívül.10 éves kapcsolat.

2017. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a fiut, neki ugyis csak dugni kellenek, azert meg hidd el nem eri meg eldobni egy hazassagot. Ne talalkozz vele es akkor elmulik a fellangolas. Ilyen sajnos elofordulhat, de ha ferjhez mentel akkor gondolom szereted it es o a fontosabb, nem pedig a fellangolas ami ugyis elmulik.
2017. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De nem biztos,hogy csak fellángolás...egyre inkább úgy érzem,hogy szerelmes vagyok belé . Igen,én 22 évesen mentem férjhez,de a férjem már 40 felett van...Igazából nem volt annyira nagy szerelem,de azért megvoltunk. Csak már érződik a korkülönbség,és jobban érzem magam fiatalok között...És ez a fiú annyira vonzó,és nagyon tetszik a friss mentalitása,az energikussága,minden,alig tudok már ellenállni neki,de azt nem akarom,hogy kitudódjon és válni kelljen.
2017. ápr. 24. 18:22
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Bocs de te gyökér vagy. Első hiba: összeházasodsz egy emberrel, akivel csak jól megvagy. Második hiba: nem tudsz felnőni a párodhoz, egy kis buta liba vagy még mindig, aki csak sodródik. Neked nem érzéseid vannak, hanem vágyaid.

Más esetben azt szoktam mondani az embereknek, hogy ne adják fel a mély érzéseket a múló vágyakért, de neked nincsenek érzéseid, úgyhogy ez nálad nem játszik. Bárhogy döntesz azzal meg fogod bántani a férjedet, szóval válaszd a kisebbik rosszat és hagyd el, neked ő már nem elég, igazából sosem volt az. Szakításnál legyél kíméletes, ne ajnározd a másik srácot, ne bántsd őt azért mert idős, hanem csak magadról beszélj, hogy fiatal voltál és rossz döntést hoztál.

2017. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Férjed?Jó nagy balek lehet ha elvett téged,magyarul kitartott vagy.Úgyis félre fogsz b€szni,minek kérdezed?
2017. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!