Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csajok! Voltatok mar ugy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Voltatok mar ugy hogy felesegul mentetek vkihez es vegig azon agyaltatok?

Figyelt kérdés
hogy mar csak egy ferfi lesz a hatralevo eletetekben es ez nagyon mardos belulrol titeket meg felek ha elmulik a szerelem es marcsak a gyerek v gyerekek v kozos lakas kocsi tartana ossze de mar semmi vonzalom se erosebb szeretet es tobbet sose ereznem a szerelmet.Bnôm is igy van,aki 12 eve hazas 2 gyermekes anya. O benne is mar csak egy uresseg es varja hogy a gyermekek nagyok legyenek es elvalik. Pedig nagyon szereti a ferje es o is nagyon szerette de elmultak az erzesei pedig allandoan kulfoldon kirandulnak sok programot csinal a csaladjuk es a szex is jo naluk.
2017. máj. 14. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Aki így van ezzel, az minek házasodik meg egyáltalán?
2017. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem, mert több év után mással is elmúlna a szenvedély. Az új párommal is.

A szeretet, a sok családi program, külföldözés, jó szex tökéletes lenne nekem házasságban.

N23

2017. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha nem jutott ilyesmi még az eszembe, pedig életemben csak a férjem volt, mint férfi...és ő már 13 éve részese az életemnek. 32/nő
2017. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked a szerelem csak azt a pár hónapot jelenti, amíg csak ismerkedtek. Lila köd, pillangók, remegő térd, stb.

Nekem meg azt, amit akkor érzek, ha ránézek a férjemre, így 10 év után is.

2017. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Na én ezért iktattam be egy olyan időszakot az életembe, akkor csak bulizgattam, pasizgattam kötetlenül, hogy majd jobban értékeljem azt, mikor valakivel kölcsönösen szeretjük és becsüljük egymást és úgy érezzem, hogy már csak vele akarok lenni hátralevő életemben. Már nem vágyok pasizgatásra, kalandozásra, sokkal jobban értékelnék egy kapcsolatot, teljesen átalakult a hozzáállásom.

21N

2017. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Belőlem nem múlik el a szerelem pusztán az idővel, inkább nőni szokott. Ugyanolyan szenvedéllyel tudok szeretni 10-20 év után is, vagy jobban.

Csak akkor múlik, ha tudatosan kiirtják, pl megcsalással, elutasítással, személyi higiénia állandó hiányával.

2017. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
73%
És a barátnőd mit tett, tenne, hogy megőrizte a szerelmet? Gyanítom, semmit. Nem a nyaralások tartanak össze két embert...
2017. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4-essel maximálisan egyet értek. Akár én is írhattam volna. Még a 10 év is stimmel.
2017. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki így gondolkodik annak se hàzassàg se pàrkapcsolat nem való. Egy őszinte nyitott szexkapcsolattal többre megy aminek nincs érzelmi része, aztàn ha megunta, tovàbb kefél màssal. Vagy akàr egyéjszakàs kalandok , ha ez az életcélja. Tehàt elkötelezettség mentesen. Így nem jàtszadozik senki érzelmeivel és életével. Egy kis önismerettel elkerülhette volna ezt az egészet a baràtnőd.


Nekem sosem jutott eszembe ilyesmi. A férjem is meg én is egy partnerre vàgytunk életünk végéig akiben minden megvan ami kell. Ismerjük egymàs minden rezdülését , szeretjük egymàst, igen, szerelemmel. Még csak 7 éve vagyunk együtt de egyàltalàn nem unjuk egymàst. El sem tudom képzelni milyen az . Nagyon gyorsan elszàllt ez az idő. A szex eszméletlen jó, az igényeink is passzolnak ilyen téren is. Mindent megtalàltunk egymàsban amire vàgytunk. Nem tudnàm elviselni, hogy màsik férfi úgy érjen hozzàm vagy megcsókoljon. Szexet plàne nem. Volt aki próbàlkozott annak ellenére hogy tudta, hàzas vagyok. Halàlra volt sértődve amikor visszautasítottam. A férjem is lepattintott màr pàr csajt.


Szóval eszembe sem jutott ilyesmi. Èn egy férfira vàgytam aki szàmomra a hibàival együtt is tökéletesen passzol hozzàm. És megkaptam. Mindketten erre vàgytunk.


A nő akiről írtàl, ezek szerint sosem szerette a férjét. Csak fellàngolàs volt.

2017. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!