Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a főleg férfiak által preferált tanulmányokat folytató/végzett nők nagyon hamar elvetetik magukat?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar = egyetemi éveik során. Én legalábbis ezt tapasztaltam a környezetemben, amíg egyetemista voltam: minden fiús szakra járó, minimum átlagos kinézetű csaj elvetette magát.
2017. máj. 18. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarták elvenni őket ? Szegény hapsik :o
2017. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Illetve egy tippem nekem is van: mivel sok férfi, aki olyan szakmában fog dolgozni, ahol elvi esélye sincs nőkkel ismerkedni, ezért a lehető leggyorsabban megragadják a lehetőséget az elköteleződésre. De javítsatok ki, ha tévedek.
2017. máj. 18. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Vagy talán azért veszik el őket hamar, mert nem ragaszkodnak a női sztereotípiákhoz, feltételezhetően valamennyire intelligensek is, és nem sz-rják össze magukat egy pasi látványától, ezért találnak is hamar párt, nem? :O :O :O


Nem mindenki gondolkozik olyan hátulról jövősen, mint ezek szerint te, kérdező (egy mérnök nő, aki idén házasodik).

2017. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy elvetetni, meg hogy azért kérik meg a kezüket, mert a fiúk félnek, hogy nem találnak mást?


Arra még nem is gondoltál, hogy szerethetik is egymást?

Esetleg az lehet, hogy egyrészt azonos szakon könnyű ismerkedni,így egymásra találtak, másrészt nagyban egyezik a gondolkodásmódjuk is ezáltal.


21/L (nem kimondottan fiús szakra járok)

2017. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

"elvetette magát"


Irigy vagy kérdező szimplán és rosszindulatú.

2017. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

3as garatulálok, hogy te is elveteted magadat. Sok boldogságot majd ;D

30/f

2017. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Köszi, durván meg kellett fenyegetnem különféle eszközökkel, de végül csak megtört. :D
2017. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Egy fiús szakmát tanuló lány:


1.)Nem jellemző, hogy a fiús szakra járók egyetem alatt férjhez mennek.


2.) Ha igaz is az egyetlen ok rá, hogy jobban tudnak ismerkedni, hamarabb alakítanak ki hosszabb kapcsolatot. Egész egyszerűen hozzászoknak, hogy fiúkkal kell beszélni folyton. (gyakran tanulnak egy-két kocka kifejezést is :D)


3.)ELVETETNI magam!!!! Nah ezt minden sorstársam nevében kikérem. Senki sem tart a pasik fejéhez pisztolyt... Általában nem olyan elkeseredett egy fiatal srác, hogy csak úgy meglehessen fenyegetni...


Jaj és mégegy: azt vettem észre, hogy azokat veszik el hamar, akik boldog kapcsolatot keresnek, nem férjet vagy apát. Ez sokkal jellemzőbb, amennyire én látom.


Jah fiús szak: 40-50 végzős -> ~4 lány, egyikünk sem megy férjhez diplomaosztó előtt.

2017. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szerelmesek lettek? Esetleg,..? :D
2017. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"minden fiús szakra járó, minimum átlagos kinézetű csaj elvetette magát."



"Illetve egy tippem nekem is van: mivel sok férfi, aki olyan szakmában fog dolgozni, ahol elvi esélye sincs nőkkel ismerkedni, ezért a lehető leggyorsabban megragadják a lehetőséget az elköteleződésre. De javítsatok ki, ha tévedek."


He?

Az első mondatod a nőkre vonatkozik ( elvetetik magukat), a 2. részben pedig pont, hogy a férfiakra írod, hogy talán azért köteleződnek el hamar, mert amúgy sem tudnak annyira nőkkel ismerkedni.



Most akkor találd ki, hogy szerinted a nő "veteti-e el magát", vagy te most a férfiakról beszélsz, hogy ők akarják elvenni a nőt? totál értelmetlen volt amit írtál, üti egymást logikailag. :)

2017. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!