Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok-nők, ti lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, ti lennétek zöldözvegyek?

Figyelt kérdés
"Zöldözvegyek azok az általában fiatal, kisgyermekes, nem dolgozó hölgyek, akik családjukkal a nagy városok zöld övezeteiben élnek. Jellemzően, olyan egykeresetű családokról van szó, ahol a kenyérkereső családapák a nap nagy részét családjuktól távoli munkahelyen töltik el. "
2017. máj. 18. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A nem dolgozóig olvastam. Nem.
2017. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem kizárt.
2017. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

haha, nagyon vicces vagy :D


soha

2017. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2017. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Én lennék. :)


Én úgy gondolom, hogy az ideális családfelállás az lenne, ha az egyik szülő otthon tudna lenni ellátni a gyerekeket, háztartást, segíteni a leckében, stb. (ez lehet az anya vagy az apa is, teljesen mindegy). Ez manapság kivitelezhetetlen több szempontból is, ráadásul szerintem egy ember sem teheti meg, hogy teljesen függővé teszi magát egy másik embertől (hiába a nagy szerelem és bizalom, 100%-ig mindenki csak a saját érzéseiben és elképzeléseiben lehet biztos).


Ha mondjuk örökösnő lennék, akkor bevállalnám, vagy ha valamilyen más módon biztosítva lenne az anyagi biztonságom egy esetleges válás, haláleset, stb. esetén is.


De én abban is benne lennék, hogy a párom legyen otthon a gyerekekkel, én pedig dolgozom.


2017. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most keress rá arra, hogy "gyes-betegség". Köszike!
2017. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyire távol? Simán a munkahelyen?
2017. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem azért házasodom, hogy olyan legyen, mintha szingli lennék. Én azokat sem értem, akiknek 2-3 hetente megy haza külföldről a férje... Ez hogy nem zavarja az embereket?


Egyébként én szívesen maradnék otthon zöldövezetben, de nem lenne igaz, hogy nem dolgozom, mert vagy távmunkát végeznék egy cégnél, vagy pedig a saját vállalkozásomat irányítanám.


21/L

2017. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Gyereket nem akarok, így értelme nem sok lenne.
2017. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem. Több okból is.


- soha nem fogok gyereket szülni (a férjemmel vagyunk ketten, és ez így is marad)

- soha nem csesznék ki magammal annyira, hogy egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben éljek (úgy, hogy nincs saját keresetem, és más tart el)

- a házimunkát sincs kedvem teljesen egyedül vinni


Ha a férjem dolgozna, és én háztartásbeli lennék, mindent nekem kellene csinálnom itthon, plusz még a gyerekek, plusz kiszolgáltatottság, szóval teljesen kizárt, hogy ilyenbe belemenjek. Bármi történhet ami miatt egyedül kell majd boldogulnom az életben. x év kiesett munkaviszonnyal sehová nem vennének fel. És egyébként szeretem a munkámat, szóval nem hagynám ott.

2017. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!