Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez milyen beszélgetés? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen beszélgetés? Nekem ez nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Üzenetet írtam neki napközben, mert nézegettem esküvői képeket másokról és annyira vágyom én is rá.


bárcsak nekem is lehetne egy szép esküvőm 😞


ő: Hát lehet

én: hát te nem akarsz, meg nem érdekel 😞


ő: Jóvan maki

Mit mondjak akkor?


én: akkor miért mondtad ezt nekem tavaly?


ő: Hát miért?

Mert ezt gondolom


én: nem, azt modntad hogy te is ezt szeretnéd


ő: Esküvőt?

Vagy mi ?


én:igen


ő: Akkor miért irtad az előbb,hogy én nem akarok?


én: miért akarsz?


ő: te mondtad,hogy nem akarok

nem?


én: nem ez volt a kérdés


ő: nem igazán


én: akkor miért nem válaszolsz?


ő: összezavartál


én: feleségül akarsz venni valamikor, vagy csak hülyítesz a dolgokkal? 😞


Ő: ?

te normális vagy?

nekemesel ilyenekkel,minden bevezetés vagy előzmény nélkül?

vagy mi?

ez mi?

itt akarsz megint ilyeneket megbeszélni,mikor elmondtam,hogy itt nem vagyok hajlandó?

meg ilyenkor?

mi van veled?


én: csak egyszerűen szerettem volna tudni 😞


ő: akkor kérdezd meg itthon


2017. máj. 29. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem jó taktika, hogy erőlteted. Meg lehet ezt beszélni, de személyesen, nem neten, és akkor is beszélgetés legyen ne pedig követelőzés.
2017. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen passzív agresszív megjegyzéseket tenned? Ha tudod, hogy ebben nem vagytok összhangban ültesd le és beszéld meg vele normálisan. Nem tudom a háttér történetet, hogy hiteget-e stb. De ennek nem ez a módja.
2017. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez botrány. Ti mindig így kommunikáltok? Írhatnám, hogy üres fecsegés, de akkor finoman fogalmaznék. Semmi lényegi infó nincs benne, csak a vagdalkozás a semmiről. Borzasztó lehet a kapcsolatotok. Esküvő? Atyaég...
2017. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
71%
Ez az üzenetváltás egy TELJESEN FELESLEGES PICSOGÁS a nő részéről!! Nincs probléma de csináljunk!
2017. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen igaza van a párodnak.

Valamit erőltetni amit ő nem akar, felesleges.

Valamint ez valóban személyes beszélgetést kíván, nem ilyen messengeres, vagy sms ben megbeszéljük hozzáállást.

2017. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyet szerintem sem chaten kellene megbeszélni.

Egyébként nálad az játszik, hogy láttad valakinek az esküvőjét, irigykedsz rá, most pedig ráerőltetnéd a párodra.

Hidd el, pedig sokkal értékesebb a lánykérés, ha nem te harcolod ki, hanem ő maga térdel le eléd a gyűrűvel. :)


21/L

2017. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

csak egyszerűen eszembe jutott.

a háttér az, hogy én már régóta szeretném, és ő is azt mondta hogy igen. tudja nagyon jól, hogy én szeretném, és mindig várok gyűrűre, jövőre babát szeretnénk, és én még előtte szeretném.

de tudom, hogy ő magától sosem fogja megtenni :( egy éve szakítottunk is emiatt, mert ő azt mondta, hogy nem akar házasságot. Aztán meg kibékültünk, mondta, hogy lesz minden amit szeretnék. házasság, gyerek. meg hogy előtte akkor lakjunk újra együtt, mielőtt gyűrűt vesz nekem. ezmár egy éve volt.

2017. máj. 29. 13:19
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

A tinirovat lejjebb van.. Remélem máskor nem kommunikálsz ilyen ostoba, gyerekes, passzív-agresszív módon, brutál erős idegrendszere lehet szerencsétlen barátodnak, hogy ezt egyáltalán elviseli..

Eksüvőről való álmodozás helyett szedd inkább elő a Barbie babáid, amíg képtelen vagy felnőttként viselkedni.

Írtam nőként.

2017. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokat szerintem nem így kell előadni. Ha tényleg annyira zavar a dolog akkor ne chaten picsogj neki hanem mint egy normális felnőt nő üllj le vele és beszéljétek meg mint a normális felnőttek. Eleve ha a barátnőm így tálalna ennyire fontos dolgot akkor erősen elgondolkodnék, hogy együtt maradjunk nem az esküvőn.
2017. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
szóban is próbáltam már... hasonló a reakciója... :/
2017. máj. 29. 13:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!