Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságpárti hölgyek! Választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságpárti hölgyek! Választanátok, választottatok párotoknak egy már elvált férfit? Vagy nektek párválasztásnál szempont volt az, hogy a kedveseteknek mindenképp veletek legyen az első házassága?

Figyelt kérdés
Összeházasodtatok volna olyan férfival aki elvált, és vagy van gyereke/gyerekei?
2017. jún. 1. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Az én férjem elvált, de én is, úgyhogy ez nem volt probléma. Mindketten nagyon fiatalon jöttünk össze az exünkkel, neki 10, nekem 7 évig tartott. Tanultunk a hibáinkból és vigyázunk a házasságunkra. 7 éve vagyunk együtt.


Őt kiröhögték a szintén elvált barátai, hogy megint megnősül, mert elég csúnya válása volt. Igaz az egyikük 5 éve egyedül van, a másik meg évek óta egy szar kapcsolatba, és folyton a barátnője orra alá dörgöli, hogy ő aztán sose veszi el feleségül.


Mi boldogok vagyunk, nem mindenkinek sikerül elsőre.

2017. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem kellene sem elvàlt sem gyerekes pasi. Olyan férfival akartam összekötni az életem akinek én vagyok az első ilyen téren. Akivel együtt élhetjük àt először ezeket a dolgokat. A legtöbb elvàlt férfi amúgy sem akar hàzasodni, megkeseredett és az exével való kudarcot rávetíti a jelenlegi párjàra. Nekem nem kellett volna az ilyesmi. Ès màs nő gyerekét sem akarnàm nevelni.
2017. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy valamikor a múltban valaki mással házasságban élt nincsen semmilyen hatással a kettőnk kapcsolatára. A férjem már volt nős én előttem, 5 évvel a megismerkedésünk előtt vált.
2017. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Most miért pontoztátok le a másodikat? Ez is egy vélemény.


Én őszinte leszek: fiatal vagyok ahhoz, hogy opció legyen nálam egy elvált pasi. Tudom, hogy ez bunkó, de amíg tudom, hogy tudok szerezni a korosztályomból egyedülálló férfit, addig nem kezdenék elválttal. Később persze ez árnyaltabb lesz, mivel idővel megfordul az arány, azért 35-40 körül már több az elvált mint a simán egyedülálló, akkor ha úgy hozná az élet, benne lennék.


Tudom, hogy ezért meg leszek lincselve, de ez én vagyok, és nem is feltétlenül ez a helyes hozzáállás, de ez van.

2017. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
4. Azok pontoztak le akik szerint csak az a jó ahogy ők maguk gondolkodnak és nem képesek màs véleményét tiszteletben tartani. Nem kell vele foglalkozni. Azért köszi:)
2017. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán jól meglennénk,akkor nem érdekelne,hogy volt már házas,vagy esetleg gyerekei is vannak.
2017. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez nekem életkortól függ. Ismerek olyan pasit, aki 24 évesen már túl volt egy váláson (összesen 3,5 évig volt együtt a nejével, 2 évig jártak, 1,5 év házasság). Ilyen férfivel egyáltalán nem kezdenék, mert ez azt mutatja, hogy megfontolatlan.


30 körül már nem feletétlen gondolom így.


Gyerekes férfival nem jönnék össze egyáltalán, semmilyen körülmények között HA nekem nincs gyerekem, mert én csak olyan férfival vagyok hajlandó megházasodni és gyereket vállalni, akinek én vagyok az első. Egy gyerekes férfinak (jó esetben) a gyereke az első, ennél fogva nem én lennék az, így nem érezném ugy (elromlott a hosszu u betűm), hogy 100%-ig számíthatok rá. Ha meg gyerek mellett én vagyok az első, és a gyerekkel nem törődik ugy, akkor meg az is sok rosszat árul el róla.


Ha nekem is van gyerekem, akkor meg már összejönnék gyerekes férfival, így "egyenlő" lenne a felállás.

2017. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Én nem akartam, főleg nem olyat, akinek gyerekei is vannak. Aztán megismertem a férjemet. 11 évvel idősebb, elvált, két gyereke van - viszont ezen kívül pont olyan, amilyennek megálmodtam a leendő férjemet. És a gyerekei is nagyon rendesek, tisztelettudóak, egyáltalán nem zavarnak.
2017. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy olyat akarok, akinek nem volt még más nője. A házasság is egy kapcsolat, a válás pedig egy szakítás. Csak annyit árul el, hogy ő ezt a kapcsolatot valószínűleg komolyan vette/szerette volna venni, csak hát mégsem jött össze. Az egyik esetben volt papír, a másikban nem, és ennyi. Ha mondjuk van gyerek, az már bonyolíthatja a történetet. Én házas, kisgyerekes anyuka vagyok, de nem tudom, hogy olyan pasi kellene-e, akinek van gyereke az extől. Nem lenne kizáró ok önmagában, de én nem szeretek automatikusan minden gyereket, a sajátomat imádom, a többi meg vagy szimpi, vagy nem. Szóval kétesélyes, mennyire működne a dolog úgy, hogy van gyereke, de esélyt kapna.
2017. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!