Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 23 éves férfi egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi egy 25 éves nővel. Sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Vegyük úgy, hogy örökre szólóan. Úgy sok vagy nem?
2017. aug. 2. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre szeretnél meghalni vele emberi számítas szerint is, akkor még kevés is. Nyugi ez nem sok. 20 évesen volt 23 éves barátnőm, nem volt gond ebből.

31/f

2017. aug. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2017. aug. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2017. aug. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem sok.

Fordított esetben feltennéd ezt a kérdést egyáltalán?

2017. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szól örökre, úgyhogy élvezd amíg lehet.
2017. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek máshogy jó. Az én párom ( aki férfi) nyolc évvel idősebb nálam. Ez több, mint amit említettél, nekem mégis elfogadhatóbb.

Ha boldogok vagytok, és komoly a kapcsolat - nyilván az, ha örökre szólóan terveztek - akkor nem lehet gond.

2017. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc? Ugyan màr, dehogy sok. Személyiség, érettség kérdése mennyire illenek össze. Egy idősebb pasi is lehet éretlen agyilag, és egy fiatalabb is érettebb.


Anno 24 évesen jöttem össze az akkor alig 21 éves, màr férjemmel. 25-22 voltunk amikor összehàzasodtunk. 7+ éve vagyunk együtt. Semmit nem jelent, hogy én előbb születtem . Ami fontos az stimmel: Èrettek, felnőttek vagyunk, szeretjük egymàst, sok a közös bennünk, összeillünk és mindkettőnknek azonos céljai voltak màr a legelején: komoly kapcsolat, eljegyzés, esküvő, hàzassàg, közös élet.

2017. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 évvel vagyok idősebb a férjemnél. Nekünk nem sok :)
2017. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 évvel vagyok idősebb a férjemnél. 2 éve házasok, 23 hetes várandós. 25/F 29/N
2017. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!