Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Együtt maradnál a feleségeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a feleségeddel, ha kiderül, mástól vár gyermeket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megromlott a házasság, a nő félrelép.

Közben ti megegyeztek, hogy rendbeteszitek együtt a dolgaitokat, hiszen szeretitek egymást, van közös ház, gyerek is stb. szóval egyből nem akartok elválni.

Egy ideig minden oké, majd a feleség közli, hogy terhes egy másik fickotol.

Az apuka vállalja a felelősséget, de a feleség a férjével akar maradni.


2017. okt. 15. 07:05
1 2 3
 1/22 Heart of Darkness ***** válasza:
95%
Nem maradnék vele hisz megcsalt.. nem akarnék itt én már semmit sem helyrehozni.
2017. okt. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szimplán megcsalna, akkor se maradnék együtt vele. Másnak a gyerekét meg pláne nem nevelgetném.
2017. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Kidobnám, és egyből apasági teszt a már meglevő gyerekekkel.
2017. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Én nem csak azért akarok kapcsolatlt hogy én szexelhessek meg nekem legyen happy hanem hogy örökítsem a genetikám
2017. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó: nézz utána, az apátsági teszt kb a gyerek 1 éves koráig ér valamit, utana ugyanúgy minden kötelezettséget vállalnod kell, hiába derül ki a 8 évesről, hogy genetikailag nem a tied, gyerek tartást fogsz fizetni utána.


(Tudom, furának/hihetetlennek hangzik, de a jog már csak ilyen)

2017. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
A másik hogy az a gyerek az apjának tekint még ha nem is a tied,miért töröd össze a szivét?Utolsó előttinek szólt.
2017. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Nem, ez nem így van. Valamit félreérthettél.

2017. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Dehogy maradnék vele. Kidobnám, mint macskát sz#rni. Költözzön ahhoz, s nevelgesse a kölykét, aki megcsinálta neki.
2017. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
28%
Ó, ha a pasik tudnák, hogy milyen gyakran nevelgetik más gyerekét mit sem sejtve... A legtöbbje nem bukik le, mint a feleséged.
2017. okt. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem nevelnem fel a masik pasas gyereket.
2017. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!