Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kellemetlen lehet ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen lehet ha egy híres énekesnő a feleséged?

Figyelt kérdés

Tegyük fel elméletileg, hogy egy szép és sikeres énekesnőnek van egy férje. Annak milyen érzés? Úgyértem nem kellemetlen, az, hogy szinte háttér a nőhöz képest?

Persze arra is gondolva, hogy a saját karrierjét ettől még építi, nem rongy, és bezárkózott remete. De milyen hatásai lehetnek ennek a kapcsolatukra? Lehet függetlenül élni ettől egymással?


Itt most ne a Vajna házaspárra gondoljatok, vagy hozzájuk hasonlóra. 'Különlegesebb" esetekre. Hogy éppenséggel, igen, szeretik egymást, azért jöttek össze.



2017. okt. 15. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát passz, de nem hiszem hogy azzal foglalkoznék mi a hivatása.

Az viszont lehet zavarna ha folyton megállítanának az utcán mert mondjuk vele közös képet vagy autogrammot akarnak.

2017. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A hírességek pont ezért próbálnak hasonló szakmájú partnert találni maguknak, hogy ez ne legyen gond. A hírességek elég más életvitelt élnek mint az átlag ember.
2017. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A nőnek lehet kellemetlen, hogy folyamatosan óvnia kell a magánéletét, mert a párja mondjuk nem szeretne celeb lenni. De előbb-utóbb az ilyen híres énekesnőknek, színésznőknek a párja is megízleli a reflektorfényt. A paparazzok sosem alszanak :D
2017. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem izgat milyen a nő amemmyiben bejön
2017. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze én magam komtrollàlom
2017. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Miert, ha hires enekesnek a felesege valaki, az nem kellemetlen? En biztos nem elnek a hatterben, kihasznalnam a hirnevet, hogy pl amivel en foglalkozom vallakozokent, az sokkal tobb emberhez eljusson.
2017. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os erről beszélek. Lehet úgy élni így egyáltalán hogy ne úgy élj, hogy "na ez neki a férje" hanem te vagy te, érted. Saját karrier saját cél, szakma. Nem csak, vagy nem mint az ő férje tudhatnak mások, és otthon sem ennyi vagy.

És így az együttélés?

2017. okt. 15. 23:13
 8/12 anonim ***** válasza:

"Saját karrier saját cél, szakma. Nem csak, vagy nem mint az ő férje tudhatnak mások, és otthon sem ennyi vagy. "


Valahogy te nagyon nem jól gondolkozol...

Alap hogy mindenkinek legyen célja , jövőképe, szakmai karrierje, hobbija. Ezek nem akkor fognak kelleni ha összejössz valakivel hogy hopp na most én nekem nincs célom, jövőképem....alap hogy legyen!


Az meg ki a fenét érdekel mit gondolnak mások???

Magasan sz.rom le már bocsi , én legyek boldog és a párom! Ennyi. Az hogy a média nyomatná hogy mondjuk csak egy szobafestő a férje , ki a fenét érdekel ha az egy boldog szobafestő???

Nagyon nem jól gondolkozol , nem másnak kell élni hanem magadnak!

2017. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tarja Turunen és Marcelo Cabuli szerintem elég jó példa. Tarja énekesnő, Marcelo üzletember. Még egy kis csavar, hogy Tarja finn, Marcelo argentin. Marcelo Tarja menedzsere és férje. Állítólag jól megvannak. Egyébként miért ne működhetne a kapcsolat? Más az irodába, gyárba megy dolgozni, az énekes a próbaterembe, stúdióba. Más üzleti útra megy, az énekes turnéra.
2017. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen mondvacsinált megasz@r énekes, pokoli kellemetlen.


Bizonyára szó szerint egymás mellett tudnak élni, de nem együtt, hiszen a leányzó dróton rángatva pályája miatt.

2017. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!