Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudok őszinte lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok őszinte lenni?

Figyelt kérdés
Házas vagyok.férjemmel 13 éve vagyunk együtt.Több mint 5 éve már hogy a házasságunk megromlott.nagyon szerettem őt.Nem hajlandó semmiről beszélni.Mármint rólunk és én ebbe bele őruluk.Olyan mintha tarsberletben élnénk. Nincs szex érintés simogatás csók ölelés...De nem beszelhetunk róla mert ha felemlítem az mondja:na már megint megorultel..És hallgat...vagy nem szólal meg csak néz rám mintha hülye lennék...Olyan szinten leblokkolt lelkileg h már nem merek beszélgetést kezdeményezni..De belehalok a boldogtalansagba...néha úgy érzem meg fulladok..Nem tudom kimondani ami bánt..Pedig nyom feszít...Minden nap eltervezem majd reggel majd este majd hétvégén..De félek!!kérlek adjatok tanácsot. ..
2017. okt. 19. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már eljutottatok az elhidegülés egy olyan fokára, hogy pont emiatt nem tudsz őszinte lenni hozzá. Nem érzed már közel magadhoz, emiatt nyilván nyitott sem tudsz lenni felé. Az alapigazság nálatok is működik: egy férfinak a xar kapcsolat is tökéletes, viszont egy nőnek előbb-utóbb ki kell mondania, hogy elég volt, vége, különben beleőrül és idővel az egészsége is megromolhat. A leírást olvasva szerintem ti már nem lesztek újra igazi szerelmespár, bocs a keserű igazságért. Ennél még a társbérlet is jobb.
2017. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd le. Mindent.. szépen sorban írj le mindent, ami bánt. Aztán olvasd el, javítsd, egészítsd ki, írd bele, mit szeretnél, min kellene változtatni, mit vársz tőle, hajlandó-e másként hozzáállni a házasságotokhoz? Amikor készen van, ebéd, vagy vacsora helyett tedd az asztalra. Esetleg csinálj magadnak programot, hogy egyedül tudja elolvasni és megemészteni. Ha kapsz értelmes választ, lehet még esély helyrehozni a dolgokat, de ezt mindkettőtöknek akarni kell. Sok sikert nektek!
2017. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet de sajnos ebből nincs kiút. Az exem ugyanez volt. Végül otthagytm. Én mondjuk mondtam attól még hogy nem válaszolt, de mivel az EQ-ja egyenlő volt a nullával igy nem is értette amiről beszélek.

A mostani párommal mindent meg tudunk beszélni , és látható, hogy ahol megbomlik a kommunikáció ott az a kapcsolat halott lesz.

2017. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Vagy szervezel egy közbelépést, ahol ezt elmondod másoknak s együttesen megkéritek, változzon saját boldogságotokért, vagy elválsz, vaaagy maga elválás okoz neki közbelépésszerű érzet, ami miatt elgondolkodik s megnyílik.
2017. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!kedvesek vagytok!levél megvolt nem is 1×!néha már úgy érzem fáj a torkom a ki nem mondott dolgoktól...Szinte fuldoklom...Este is próbálkoztam..Azt hittem elajulok de elkezdtem...boldogtalan vagyok miért nem beszélünk..stb..nézett egy darabig..És elaludt..Nagyon fáj...Most hogy írok megint szorít a torkom...
2017. okt. 21. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, komolyan. Lépj ki ebből a kapcsolatból, mert tisztán látszik, hogy ez a pasi semmit nem fog tenni érted, valószínűleg ő már rég nem szeret, csak kényelmes, hogy ott vagy neki, főzöl, mosol rá stb. De te így sosem leszel boldog. Sajnálom, de ha ő nem akar változást, akkor nem lehet megmenteni a kapcsolatot, ahhoz két embernek kell tenni, és ő egyértelműen nem fog.
2017. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet. Cselédnek vagyok tartva, mindenért én vagyok a hibás. De ő nem akar lépni, szerinte így minden jó. Boldogtalan vagyok. Nálunk sincs érintés. Szex ugyan van, de nem élvezem. Nagyon szerettem, de eljutottam oda, hogy már nem. Ha tudsz menni, akkor menj. Jobb úgysem lesz.
2017. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!