Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik hajnalba járnak dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hajnalba járnak dolgozni azoknak mennyi energiájuk van még este összebújni a párjukkal?

Figyelt kérdés
Nekem nem sok, ha hajnalos vagyok akkor gyakorlatilag semmi energiám nincs estére miután a gyerek ágyba kerül nekem is off van, hétvégén meg örülök hogy pihenhetek, csak a férjem nehezményezi ezt. Mivel egy hónapba 2-3 hetet vagyok hajnalos aztán meg ha pont egy hétig megvan így nem sokat vagyunk együtt. Ti kiakadnátok ezen?

2017. okt. 19. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani a barátnőnek, ha erőltetni kell és nem élvezed nincs értelme hagyjuk. Kiakadni nem akadnék, sose balhéztam, de ettől még nem jó helyzet
2017. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Azért erőltesd meg magad, nem árt egy kis kedvesség, ölelés, összebújás..

Sajnos nem csak kiakadás, de elhidegülés, megcsalás, válás is lehet a vége. Legalább beszéljétek meg, ha lehet tartsatok meg magatoknak egy napot, pár órát, ami csak a tiétek.. (N)

2017. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
ki,aztán jön a sirás,megcsalt a szem.t.szex kell.f
2017. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
megértem a férjed,ffi,legalább egy laza orált adhatnál neki.
2017. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
ne is törödj a férjeddel majd mással összebújik.nem fatökű.ez szükséglet.
2017. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Én itthon vagyok a kicsikkel gyesen, a párom 3 műszakban dolgozik folyamatos túlórákkal, 1 hóbapban 2x ha együtt vagyunk az már jó! Mindig hulla fáradtak vagyunk mindketten, így egyikünk sem problémázik ezen
2017. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

#3 #4 #5 úgy csináltok mindhárman mintha a nőknek csak annyi dolguk lenne, hogy otthon tárt lábakkal várja a ház urát!

Hajnalban dolgozik, háztartást vezet és van egy gyereke is! Szerintetek csak kitalálja hogy fáradt?! Ismeritek az empátia kifejezést? Nézzetek utána mit jelent és kezdjétek gyakorolni!

2017. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

Minden nap 4.00-kor kelunk es en minden nap szexelnek vele. Jobb delutan. Minek megvarni az estet?

N

2017. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
A sze, az összebújás majd lök beléd energit, nézd meg.
2017. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Pótoljátok be hétvégén az elmaradt adagokat :))
2017. okt. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!