Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek műkődhet így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek műkődhet így egy házasság, szex nélkül?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok. Sose voltunk lepedő akrobaták, kezdetben még égett a láng, de az első két év után áttértünk a havi egy szexre...sok munka, stb fáradtan voltunk meg igazából olyan sok kozos jó dolgot csinaltunk egyutt hogy a szex valahogy masodlagossá vált.

Az első gyermekünk 3, a másik 1 éve született. Nagyon nehéz napokat élünk, én 3 éve nem alszom, a férjem 110%on porog a melóhelyén, kozben házat építunk és egy masik lakast is felujitunk. Szabadidonk nulla, a nemalvás mindkettőnk idegeire megy, a férjemnél most diagnosztizáltak magas vérnyomást stb. A szex teljesen eltűnik a kapcsolatunkból, ennek ellenére imádjuk egymást, egymásba kapaszkodunk, minden este boldogan bújunk ágyba. Csak szex nincs mert egyszerűen nem tesz annyira boldoggá hogy időt szánjunk rá, unkább pihenunk, filmezunk. Kb 2 hónapja egyutt voltunk mert kettesben unnepeltuk az evfordulónk. Az jó is volt, de azotase esett szó arról hogy szexeljünk. Az elmúlt 2 évbe háromszor szexeltunk meg volt pár orális bár a férjem ahhoz ia fáradt általában. Moat biztosan a megcsalásra tipeltek sokan: nincs megcsalás mert ha a férjemnek kicsi ereje is maradna a szexre velem tenné...ezt nem ragozom tovább, ha ismernétek, 100% biztosak lennétek a huségében. Szeruntem egy nő megérzi ha megcsalják. És azt is, ha nem..

Nem szaporítom a szót így is hosszúra nyúlt. Működhet ez így évekig? Jár valaki hasonló cipőben?


2017. okt. 22. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nálatok működik, akkor mi a kérdés? Nektek ez így megfelel, azt mondod, eleve nem is volt rá akkora igényetek. Ez nem az utóbbi időben változott, ti ilyenek vagytok, akkor ennyi. Ha így is boldogok vagytok, akkor problémát ne keress ott, ahol nincs :)
2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem a szex hiánya itt a gond. Elsőnek egyáltalán az az aggasztó, és amiatt félnék, hogy mint társ, eltávolodunk. Nem jut tényleg sok idő magatokra sem, de egymásra sem. Mert egy házastárs barát, társ, lelkitárs, és csak ezek után jó dugópajti. Valamit tegyetek gyerekek, mert ez így örökké nem lesz jó. Maradhattok együtt életetek végéig, csak tudod, közbe élni felejtetek el. És mindenki csak 1x él.
2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem felejtünk el csak egyszerűen most nem igazán van lehetőségünk élni :(
2017. okt. 22. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálatok működik, akkor rendben van. Nálunk egy 4 és egy 1 éves gyerek van, most költözködtünk, férjemnek kemény melóhely, mi minden nap szexelünk, nekünk egy fárasztó nap után az a kikapcsolódás. Nem is bírnánk másképp. Az a lényeg, hogy mindkettőtöknek jó legyen
2017. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor majd éltek kicsit később.

Működni működhet..én is el tudnám képzelni. pl holnaptól párom impotens lenne, tuti hogy vele maradék, és nem is lépnék félre.

2017. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Épp ezért merül fel bennem eza kérdés, mert az átlag ember úgy van mint a 3. Válaszoló...valszeg egy hetet se bír szex nélkul nem hogy hónapokat. Ezert felmerul a kerdes bennem hogy egyebkent normalisak vagyunk e...
2017. okt. 22. 21:04
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszi Tetra, ez bíztató :)) egyebkent amikor egyutt vagyunk az jó, kielegulunk, nem vagUnk impotensek. Csak talán lusták a szexhez
2017. okt. 22. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Ehhez már te ismered magatokat, és a férjed. Ha olyan mint az én párom, akkor örül a szexnek, persze, de egy végig beszélgetett estének, mély tartalommal jobban örül. Érted. Nem minden férfi "olyan"
2017. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam válóok lenne, ha hónapokig nem akarna velem lefeküdni a férjem. Az más, hogy valamiért fizikailag lehetetlen lenne a szex. De attól elég durcás lennék, ha sorozatosan fáradtság miatt utasítana el. Ahogy leírod, Ti egy aszexuális pár vagytok, egyikőtöknek sincs igénye a szexre. Így persze, miért ne működhetne. A baj ott van, ha különböznek az igények.
2017. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párommal nagyon sok szex volt az elején, de közbejött egy betegség, ami miatt fél-1 éve bizony nincs sokszor (heti 1x azért általában összejön).

Nem mindenkinek annyira központi téma a napi szex, sokszor ha fáradt vagyok nekem is jobban esik csak összebújni, együtt filmezni, beszélgetni. Megértő vagyok, nem mondom, hogy néha nem vagyok feszült a hiány miatt, de akkor megbeszéljük és megoldjuk :-)

2017. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!