Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszútávon jót vagy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon jót vagy kevésbé jót tehet az együttélésnek, ha a megszokottnál fordítottabb szerepet tölt be a két fél?

Figyelt kérdés

Egy házasságban mit tehet, hosszú távon, ha:


- a férj alkalmi munkához hasonlót tevékenykedik. tanulmányokat csinál , ír tankönyvekhez, szakkönyvekhez, tehát tanult ember. De szabadúszó.

- a feleségnek viszont főállása van, egy pénzügyi cégnél, jobban keres, kiemelkedő fizetés. Tehát ő jár objektíve dolgozni.

- következésképpen, a férj főz, takarít és mos.

- Egyébként a férj menne gyesre, de a gyerekkel várnak. persze előbb utóbb lesz gyerek.


Szal a lényeg, hogy effektíve, megfordították, a megszokott házaspári formulát. (nem azt mondom, hogy a férjnek kéne viselnie a nadrágot, ha valaki azt hinné erre célozgatok. Csak a fordított a megszokott.)



Egyébként nem is látszik ezen kívül úgy, hogy a férj eltartott, vagy csüngő. 30-asok, a férj jóképű, ápolt ízléses, szexi, pazar pasi.

A feleség, magas karcsú, dekoratív, szintén ízléses, szexi, hosszú szőke hajú, szép. (szal dögös.)


Tehát nem azok a besavanyodott, elhanyagolt típusok, Látszik, hogy ami jön kihasználják.



Szal ez formula működőképes hosszútávon is, vagy csak ideig? Ti, hogy éreznétek ebben magatok, pasik, csajok?

Boldogok lehetnek így? Vagy számít a szokásos formula cserélése?

Egy általam ismert házaspárról van szó, egyébként. Meglehetősen ritkán találkozunk, a táv miatt, de akkor több időt töltök velük, mint barátokkal. És ezt tudom róluk, és ezt látom, ahogy élnek.



2017. okt. 23. 22:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam ami pl fontos lehet: jövedelméből kifolyólag a csaj tulajdona a ház, meg asszem a kocsi, de az nem biztos.
2017. okt. 23. 22:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet jó, ha nekik jó
2017. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem te vagy a sztori szereplője, akkor nem tudom, mi közöd van az életükhöz. Ha nekik ez így jó, akkoe éljenek így. Te meg söpörj a saját házad táján!
2017. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3# arra gondoltál, hogy érdeklődni és kritizálni két dolog?
2017. okt. 23. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Én örülnék neki :) Szeretek túlórázni a munkahelyen, és várhatóan nem fogok rosszul keresni (mérnöki egyetem). Nem is szeretnék 6 hónapnál tovább otthon maradni a gyerekekkel, nem csak azért mert rossz lenne hátrányba kerülni a kollégákkal szemben, hanem mert nem szeretek gyerekekre vigyázni. Nem szeretem a házimunkákat sem. Kicsinek mindig azt hittem, hogy fiúnak kéne lennem, mert a húgom mindig úgy viselkedett mint anyukám (beszélgetett mindenkivel mikor hazaért, szeretett főzni stb.) míg én apukám viselkedését vittem tovább (nagyon jól teljesítettem a suliban/munkahelyen, de ha hazaértem, akkor beültem a TV elé, vagy olvastam és ne szóljatok hozzám állapotban csendben pihentem).
2017. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvan ha ket olyan fel van egyutt, akiknek ez megfelel, akkor mukodhet tokeletesen. Nekem is jobban tetszik ez az eletforma, en sem fogok 6 honapnal tobbet itthon lenni, ha a parom azt mondja, akkor most o otthon marad a kovetkezo felevben es csak utana menjen bolcsibe a gyerek, hat legyen. Beszeltunk is mar rola, hogy neki megfelelne ez a felallas. Szerintem amugy ez lenne a normalis, abnormalisnak tartom, hogy a gyerek az elso par evben maximum napi fel orat latja az apjat, mert mire az hazaer, neki mar alvas van.
2017. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy működhet. A gyerekkel “otthonlevéssel” kapcsolatban az utolsó véleményét osztom, mi is megbeszéltük előre a férjemmel, hogy nem fogok x évig babázni, majd szépen váltjuk egymást. ;) Mindenkinek jobb lesz így, a gyereknek is két “teljes értékű” szülőt szeretnénk, nem egy non-stop anyun csüngő, apuért meg állandóan vágyakozó kisgyermeket.
2017. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem ez egyáltalán nem zavarna, örülnék hogy nem kell függnöm a másiktól. Valamint én sem vagyok az a házias típus, sokkal jobban szeretek olvasni, vagy csavarogni mint takarítani. Főzni pedig nem is tudok.
2017. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mindkét félnek megfelel, akkor nyilván kivitelezhető.

Mi a "hagyományos" felállásban kezdtük, én voltam a gyerkőccel, míg bölcsis nem lett, azóta pedig pl. betegség esetén az marad vele itthon, akinek a munkája éppen lehetővé teszi. Munkakörünket, habitusunkat és érzékünket tekintve is ez volt a legjobb felosztás.

Ráadásul hiába szeretem a munkámat és keresek jól a helyi viszonyokhoz képest, a család prioritást élvez nálam.

2017. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nekik megfelel, nincs ezzel baj. Ha nekünk lesz gyerekünk, én sem terveztem évekig itthon lenni vele. Fél év szülési szabi, aztàn mennék vissza dolgozni, gyermek meg bölcsibe.
2017. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!