Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beadjam a válópert? Több éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beadjam a válópert? Több éve élek házasságban a férjemmel. Sajnos nem sikerült a gyerekvállalás, ezért összecsúsztam, megjártam a kórházat. Nagyon messzire járok ki a lakásunktól a munkahelyemre, a férjemnek csak 10 perc a saját járművével.

Figyelt kérdés
Ezen a héten újból elakadt a tömegközlekedés, csak nagy nehézségek árán, több órás késéssel tudtam hazakeveredni. Aznap éjjel kétségbeesetten sírtam, és kissé dühös is voltam, mire a férjem lenyomta a fejem a nyakamnál fogva az ágyra. Azelőtt soha nem bántott.

2018. jan. 13. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem csak a férjed agresszív kirohanásával van baj, hanem alapvetően nem azt az életet éled, amit szeretnél. Azért nem haragudhatsz a férjedre, hogy neki 10 percre van a munkahelye, és neked tömegközlekedned kell messzire. Viszont a gyerekvállalással kapcsolatos kudarcokat nehéz egyedül feldolgozni, a férjed ebben mennyire volt támogató társad? Őt hogyan érintették a sikertelenségek és hogyan reagált arra, hogy te kórházba is kerültél?

Amúgy mi volt ennek a nyaklenyomásnak az előzménye? Összeomlottál, sírtál, és a férjed meg így reagált? Vagy mi váltotta ezt ki belőle? Rá voltál dühös? (A legkevésbé sem felmenteni szeretném, ez a viselkedés egyszeri alkalommal sem elfogadható, csak érdekel, hogy mégis mi történt)

2018. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, add be. A férjed is jobban jár, ha megszabadul egy ilyen hisztis nőtől.
2018. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél egy kocsit, probléma megoldva.
2018. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Add be.
2018. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nékünk kell dönteni ebben. Jobban járnàtok külön...
2018. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Én előbb váltanék inkább munkahelyet...

az, hogy lenyomta a fejed a férjed az ágyra, meg elég kevés infó. Mi volt ez előtt?

Ha gond van a házassággal, akkor itt sokkal mélyebbek a problémák, mint hogy messze van a munkahely meg hogy nem lett gyerek...

2018. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már több mint 10 éve járok messzire dolgozni, megpróbáltam váltani, de egyelőre nem sikerült. Megegyeztünk, hogy közelebb költözünk, hogy lehetőleg egyforma távolságra legyen neki is nekem is, de mindig valamire hivatkozott és végül nem lett semmi belőle.
2018. jan. 13. 10:54
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha te ennyire ragaszkodsz gyerekhez, ő meg nem, akkor ne erőltessétek tovább. Elég önző, hogy évek óta hagyja, hogy te szenvedj az utazással, és képtelen változtatni.

De a legfőbb érv az, hogy bánt téged. Hagyd ott a francba.

2018. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nekiállok hisztizni, akkor az én pasim is tud hülyén viselkedni.

Keress új munkát. Nem úgy, hogy havonta küldesz 1-2 cv-t. Szépen ülj le, és órákon át sok helyre küldd el az önéletrajzod. Hetente akár többször is. Munkát keresni pl útközben telón is tudsz, max otthon gépen küldöd el a jelentkezést. Illetve picit talán írd át a cv-d,hátha sikeres leszel.

Nekem több kollégam is jár be vonattal Pestre, egyik se nyafogott, hogy sokat utazik.

Ülj le megbeszélni a gondokat a férjeddel. Valami oka van annak, hogy ő a férjed.

Te most a gyerek téma miatt egy nagyon nehéz érzelmi helyzetben vagy, nagyon fáj neked. Ezt megértem. Kérj segítséget az érzelem feldolgozásához, mert ez nagyon nehéz és totál megértem, hogy ennyire zaklatott vagy.

2018. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Onzo a ferjed erre nem gondoltal? Miert nem adja neked az autot? Vegyetek egyutt 1 kocsit neked is. Oldjatok meg a problemat egyutt ne kulon. Es neked nyugi.Ne stresszelj. Sportolj fussal minden nap es teherbeesel. Tapasxtalat.
2018. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!