Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem impotens, én igénylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem impotens, én igénylem a (normális) szexet is, ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretőről hallani sem akar,válni nem akarunk,ha fél napig nem beszélünk/tudunk egymásról,minden bajunk van... Most képbe került egy helyes,fiatal srác,nagyon kívánom őt,de a férjem nagyon féltékeny.Ha titokban csinálnám lehet nem is élvezném vele,mit kéne csinálnunk szerintetek?
2018. febr. 3. 18:15
1 2 3
 1/21 Modeler ***** válasza:
71%
És házasság után vált impotensé, vagy mi?
2018. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvos?
2018. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet változtatni a problémán? Nehéz elhinni, hogy valakinek olyan szervi gondja van, amitől az élete hátralévő részében impotens lesz. Első körben minden követ megmozgatnék, hogy rájöjjenek az okra és megoldják akár testi, akár lelki. Ha megvan az ok és nem lehet rajta változtatni, akkor:


Szerintem próbáljátok pótolni vibrátorral meg dildóval meg felcsatolhatóssal a szexet, ha pedig nem jó így sem.. hát..van az a péniszpumpás dolog..


Ha pedig ez sem opció, mérlegelni kell, hogy le tudod e élni az életed szex nélkül. Senki sem fog megkövezni, ha nem. Én nem akarnám.


Megcsalni ne csald meg.

2018. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem segít a gyógyszer sem,ez inkább lelki eredetű probléma lehet,de orvoshoz is csak úgy volt hajlandó elmenni hogy én erőltettem,nem is csak a szex miatt,féltem hogy valami komoly betegsége van,de nincs a leletek szerint.
2018. febr. 3. 18:35
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Dugj egy jó nagyot a csávóval, annál nagyobb élvezetet nyújt a tabu tudata. Senkinek nem kell tudnia róla.
2018. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem meg a férjedet. Bizonyára abban a korban lehetsz amikor természetes az aktív szexuális élet. Ha nem tudja ezt Neked nyújtani vagy elváltok, vagy lehetőséget ad arra,hogy mással ismerkedj akivel ezt a vágyad meg tudod élni.


Ráadásul olyan nagyon tenni se hajlandó azért,hogy nála változzon a helyzet.


Végtelenül önző, ezért hagynám el, és nem azért mert nem tud teljesíteni az ágyban.

2018. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj hogy ha leqratod magad a fiatal sráccal még képes leszel belebolondulni és akkor pá házasság...
2018. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Sok beleszólása a férjednek nincs ha még azért is nyaggatni kell,hogy méltóztasson már magát kivizsgáltatni.Ha ennyire sza*ik a problémára és közvetve rád akkor nyugodtan dugj félre szerintem.
2018. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

Egyertelmu megcsalas, kulonben a szexualis energia frusztraltsagga lenyegul, a frusztracio konfliktushoz vezet....es egy ugyan nem etikus, de hasznos es neha a hazassag megmentesehez valo megoldas.


36

2018. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Adj neki viagrát, nekem bevált.
2018. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!