Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ez a viselkedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés a sógornőm es a férjem között aki a testvére?

Figyelt kérdés

A sógornőm aki már 19éves, folyton a férjemet ölelgeti, dől az ölébe, nyakábaugrik, régebben az ölébe is ült de szóltam a férjemnek hogy az már túlzás es azt ne hagyja.

A huga az én jelenlétemben így viselkedik, volt amikor irigy is volt rám (lehet most is)


Tehát titeket is zavarna ha a párotok testvére folyton "letámadna" őt amikor egyutt vagytok?

Mit tennétek ez ellen ha a férj azt mondja hogy őt ez nem zavarja?



2018. febr. 12. 15:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%
Adnék is neki olyat! Én mivel nem vagyok jóban amúgy sem a kedves sógornővel... Azt sem szeretném gondolatban sem, ha a párom ilyet hagyna, nálam ez ha testvérek ha nem, elmúlt egy bizonyos kor, hogy az ölében ücsörögjön.
2018. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Én úgy gondolom hogy a testvérét azóta ismeri hogy megszületett. Ez számomra teljesen egyenrangú. Amit a lány csinál túlzás.

De ez ugyanolyan mintha neked az lenne a bajod hogy az anyját is ugyanúgy szereti mint téged.

Abszurdum. Nem várhatod el egy embertől hogy te legyél az egyetlen az életében. És én inkább örülnék hogy jóban vannak.

Általános tapasztalatom hogy többnyire azok gondolkodnak így hogy "úristen házasok vagyunk tehát én mint feleség mindenkinél előbbre vagyok" akinek kevés erős emberi kapcsolata van. Érthető ez alatt család,barátok.

És ők örökre testvérek maradnak ti viszont nem biztos hogy örökre házasok.

Ezzel sem ijesztgetni sem megbántani nem akarlak de ez az igazság.

Vagy mondhatnám hogy döntsd el hogy neked az anyád a fontosabb vagy a férjed. Nonszensz.

2018. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon sok jo barati kapcsolatom van , az anyjat en is szeretem es az mas, mert egy anya nem igy viselkedik.

Nekem is van bátyám, nagyon jol egyezunk , folyton kisegitettuk egymast de ilyenféle testi kapcsolat nem volt.

Szerintem ti nem gondoltok bele hogy neltek hogy esne..? pedig feltettem a kerdest..

Az is zavar hogy ha egyutt megyunk valahova vagy setalunk ok ketten elol mennek en pedig egyedul. Vagy pont utannam mennek es beszelgetnek en pedig egyedul hosszu ideig es eszre sem veszik hogy en nem vagyok ott. Szerintem ez mast is zavarna.

2018. febr. 13. 19:05
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

Örülnék neki, hogy olyan testvére van a férjemnek, akivel jó a kapcsolata és nem látnék bele többet, mint ami valójában, mert még mindig azt mondom, hogy ebbe többet belelátni beteges.


Kérdező, az se normális, ha semmi testi kontaktus (ölelés, vagy hasonló) nincs közted és a bátyád közt.

Én egyre inkább azt gondolom, hogy valójában te vagy féltékeny rájuk... De akkor viszont nézz magadba egy kicsit szerintem.

2018. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nem szep hogy ezt irod hogy nezzek magamba, hacsak nem azert mert te is ugyanugy viselkedsz a tesóddal a társát meg le se szarod.

Az hogy az olebe ul, ha harman megyunk valahova direkt hatrahagynak folyamarosan stb.

En a fiutesommal nagyon jól vagyok, de tekintettel vagyok az ö feleségére is.

2018. febr. 13. 21:24
 26/29 anonim ***** válasza:
89%

Én is tekintettel vagyok a sógornőmre, nem ülök a tesóm ölébe, de azt már vagy 14 éves korom óta nem...

Erre írtam, hogy a huginak is fel kell nőnie és neki is tekintettel kell lennie rád.

Nem megsérteni akartalak.

Viszont az sem oké, hogy lehagynak téged vagy semmibe vagy véve szinte, amikor ő is ott van.

Ezt mindenképp beszéld meg a pároddal és ne hagyd, hogy a hugi közétek álljon.

Az egyenes út a legrövidebb.

Remélem változik a helyzet és megtaláljátok közösen az "arany középutat".

2018. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, nem normális. Aki azt mondja nézz magadba, meg ez normális testi kontaktus tesók közt, az nézzen magába.


Egyébként férjed tudja csak leállítani. Férjeddel beszélgess el, hogy ne haragudjon, de nem érted mostmár az egészet. Te nem ilyen környezetből jössz, a párok viselkednek így, nem a tesók. Beszéljétek át.


Aztán kiderül mi van.


És láttam már olyat is, hogy válás lett belőle, meg olyat is, hogy kiderült, hogy a sógórnő tulajdonnak tekintette a fiútesót... mindenféle véglet van. És van az is, hogy fura a család, és nem csak tesók...


Az totál érthető, hogy neked kellemetlen, de néma gyereknek anyja se érti a szavát, beszéld át a férjeddel, hogy most hogy is van ez.

2018. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom. Egyébként probaltam megbeszelni vele , mondta hogy valtoztat de mégsem valtoztatott..azert is irtam ide a kerdest..
2018. febr. 14. 23:19
 29/29 anonim ***** válasza:
szomorú..
2018. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!