Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem létezik boldog házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem létezik boldog házasság? Csak előtte szép az élet?

Figyelt kérdés

Régen boldog voltam. Éltem az életet. Volt hobbim, tanultam, fiúztam. Később meguntam a laza és érzelemmentes szexkapcsolatokat, elkezdtem dolgozni. Ott megismertem a férjem. Teljesen elvarázsolt, össze is házasodtunk. Azóta is mindenben mellettem áll. Fél éve született meg a kisfiunk. Én viszont nem vagyok boldog. Régen élveztem az életet a férjemmel, már nem. Szerettem volna gyereket, de nem fiút. Szerettem a munkámat, de ha most dolgoznék is, akkor se tudnám élvezni. Azt hittem az újdonság hiányzik és lefeküdtem mással, ami jól esett, de már bánom, nem vagyok boldog. Nem érzem úgy, hogy a jó irányba haladok, de nincs más irány. Sokat sírok, a férjem elől titkolok. A gyerekbek igyekszem mindent megadni, de lehet ő is érzi rajtam a feszültséget. Legszívesebben meghalnék, de önző lenne ezzel szétrombolnom a családomat.

26N



2018. febr. 18. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem neked depressziód van. Feltétlenül keress fel egy szakorvost.
2018. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Pszichológusnál voltál?

Az utolsó pár sor eléggé szülés utáni depressziónak hangzik.

2018. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Orvoshoz kéne fordulni, nem másik férfi ágyába ugrani
2018. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Ezért nem kell elrontani egy jól működő életet házassággal és gyerekkel.

Mit vársz? Mire vársz megerősítést?

Válj el, és te lehetsz az újabb egyedülálló anyuka akinek semmi sem jó.

Aztán kedvedre pasizhatsz...

Én csak a gyereket sajnálom....

2018. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Mit titkolsz a férjed előtt, és miért? Ha attól félsz, hogy bántani fog (akár lelkileg is), akkor megvan, hogy honnan fúj a szél.


Viszont ha alapból nem lenne okod a félelemre, és amúgy tudod, hogy bármit meg lehetne vele beszélni, akkor tényleg érdemes lenne felkeresned egy szakembert.


Ne haragudj, de így is ártasz a gyerekednek. Felejtsd el, hogy nem fiút akartál! Szeresd!


22/N

2018. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De, létezik, rengeteg nő így teljesedik ki, Nálad ez valamiért nem működik.

Épp egy mostani cikk:

[link]


Kötelességei is vannak egy embernek az életben, nem csak a jó hangulat, vidámság, bulik, stb.

2018. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Mással még boldog lehet a férjed,gyermeked!


Sem anyának sem feleségnek nem vagy jó!


Ébresztő! Meg kell változnod,hogy méltó legyél a feladatra! Ez az élet nem játék!

2018. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
de létezik
2018. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatásképpen mondom, mert annak kemény lenne: Az életvezetés egyik legdurvább tévedése, hogy azért élünk, hogy boldogok legyünk. A boldogság keresése és az abban létezés minden élet kiteljesedése. Csak ez nincs így, a életben sokkal több a boldogtalanság, mint a boldogság. Amíg ezt nem sikerül elfogadni, addig elégedetlen leszel és csalódott. Ha meg elfogadod, onnantól kezdve nem fogsz unatkozni. A boldogtalanság okozója a túl magas elvárás, aki nem azt kapja, amit remél az csalódott lesz és boldogtalan. Az öngyilkosságot önzésnek érzed, de azt, hogy nem vagy boldog azt nem.
2018. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A boldog házasságért tenni kell. Te nem teszel érte semmit, inkább ott ba.szod el, ahol tudod. Szó szerint.

Mi az, hogy akartál gyereket, de nem fiút?! WTF?! Miért, akkor boldogabb lennél, ha punciról törölgeted a kakit? Más különbség nincs. (Van fiam és lányom is, tényleg elhiheted, hogy semmi különbség, főleg nem fél évesen.)

Szerintem is szülés utáni depi, legalább is remélem. Azt ugyanis lehet kezelni.

Ha csak egy érzéketlen, folyton elégedetlen, hisztis, hűtlen pi.csa vagy, az sajnos gyógyíthatatlan.

Egyet gondolj végig: mindened megvan, amire a legtöbb nő vágyik, minden okod megvan a boldogságra.

2018. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!