Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak szerintetek miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek miert nem kivan a ferjem?

Figyelt kérdés

27 evesek vagyunk, 1 eve hazasok.

Megcsappantak az együttletek,azok se tartalmasak...

Sajnos 2-3 lökes es vege a reszeröl.Masodik menet kizart mert ö mar nem kivanja.

Nem hiszem h megcsal,amugy bujik csokolgat,kedves

De valahogy az agyban elkenyelmesedetz.

Szeretem es nem akarok valni emiatt.

Ha felhozom neki en vok a rossz mert ugymond art az önbecsülesenek.

Es felek mar beszelni rola mert felek h masik nö agyaba kergetem.

Nem tudom mit tegyek!

Nincs gyerek se,fiatal szep nö vagyok,adok magamra,dolgozom a haztartast is vezetem.

Szerintetek ez a veg?inkabb valljunk vagy legyek türelmes?


2018. márc. 11. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
60 évesen sem kellene beletörődni ebbe, nemhogy 27 évesen! Igenis beszèlned kell a férjeddel, mert a szexmentesség v. a rossz szex ogencsak csúnya dolgokat tud okozni a házasságban....
2018. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok beszélni a problémáitokról, akkor ott ette meg a fene az egészet.
2018. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Csatlakozom az előzőhöz.

Egyébként: vannak olyan időszakok, amikor a férfiak is kevésbé kívánják, fáradtabbak. 9 éves kapcsolatomban (3 éve házasság) ez kétszer fordult elő, de mindig benne volt, ha én kezdeményeztem. Viszont neki igenis fontos volt, hogy nekem is nyújtson valamit az ágyban, és azóta is az. Részéről egy rossz kommunikációval terhelt rossz kapcsolat taníttatta meg ezt, én meg eleve igénylem a dolgok őszinte megbeszélését.

Az önbecsülés ne elhallgatott dolgokon és feltételezéseken alapuljon, hanem valós teljesítményen. Örüljön neki a férjed, ha meg akarod vele beszélni a problémát: ahol ezt a nő nem teszi, lehet, hogy majd csak akkor tudja meg, ha lelépett egy másik emberrel/szakított - habitus szerint. A rossz szex sem az a dolog, amit a szőnyeg alá kell söpörni.

Ugyanakkor te is gondold át alaposan a dolgokat. Részedről változott-e valami. Te hányszor kezdeményezel és ő erre hogy reagál? Mire lennél hajlandó, vagy mit szeretnél inkább: legyenek még ritkább, de számodra is kielégítőbb együttlétek, vagy legyen inkább több? Ne akarj egyszerre mindent.

De mindenképpen vedd rá, hogy hajlandó legyen ezt megbeszélni, ha kell indíts azzal, hogy nem őt hibáztatod, hanem magadat.

Ha nincs jó kommunikáció, az nagyobb rossz, mint ha nincs jó szex.

2018. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Rendben,

igaz a kapcsolatban en vagyok aki több szexre vagyik

igy en is szoktam kezdemenyezni.de sokszor visszafogom magam

mert az sem allapot ha azert van mert en akarok.

Fiatalok vagyok es heti 1szex van,kis elöjatek aztan 2-3 lökes vege.

En annak is örülnek ha heti 1 lenne de az fantasztikus es izgalmas lenne.

Mikor a szexnek vege kicsit merges vagyok magamban,mert ugye nincs orgazmusom egy jo ideje mar. es csak arra gondolok.

jah,ezt osszam be egy hetig!

Nem ezzel a heti 1 el van baj,hanem az is semmi

bar a heti 2-3 alkalomnak is örülnek

En nem valtoztam,eleg bevalallos lennek ha vevö lenne ra.

Kb 3 pozicioba csinaljuk,de egy szexnel 1 pozitcio amiben hamar elmegy.

es 3 poz valtakozik minden szex alkalmaval.

nekem ez is uncsi,es tudom h ebböl baj lesz

söt!talan mar baj van...de nem akarja beismerni

tul makacs hozza.

Ismerem magam,nem fogom megcsalni sem elhagyni masert

Mert a szexmentesseg nalam tabu,inkabb valok.

Inkabb egyedül mint ugy lefeküdni aludni estenkent

hogy azon kattogok mit csinalok rosszul,sajnos magamban is keresem a hibat.

2018. márc. 11. 14:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
2-3 lökés már bocs de orvoshoz kellene fordulnia! Nagyon sürgősen! Ez tönkre fogja vágni a kapcsolatot ha nem foglalkoztok vele! Komolyan kéne vennie ezt. Neked pedig a sarkadra állni hogy bocsi de kielégítetlen vagyok! El sem tudom képzelni hogy csak a saját élvezetemért szexeljek egy nővel, az pedig kielégítetlen maradjon, nagyon rossz érzés hogy én kapok, de nem adok. Nem tudom ezt egyesek hogyan tudják elviselni
2018. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Beszeltem vele,ramcsapta az ajtot

mert megint biztos tele olvastam az internetet a sok hülyesegez...

mondtam neki h ha ez igy megy tovabb nem lesz jo

akkor mit csinaljak???

egyszerüen nem merek mondani neki semmit

mert en vagyok a szar

2018. márc. 11. 20:41
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, Drágáim! 17 év után én már a havi egynek is örülök.
2018. márc. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj!!

ezt akarom elkerülni mert ez nem jo ,nagyon nem

2018. márc. 12. 08:52
 9/23 anonim ***** válasza:
Az is baj, hogy 2-3 lökés után elmegy, de a legnagyobb baj, hogy utána arra sem veszi a fáradságot, hogy máshogyan kielégítsen. Ez igenis baj, mert ez azt jelenti, hogy ennyire sem vagy fontos neki, hogy neked örömet okozzon. Ha ennyire nem lehet beszélni erről vele, akkor sajnos az lesz a vége, hogy elválsz.
2018. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Felhoztam neki ezt h gyorsan elmegy

De hat nem tehet rola,körül van metelve azert sül el gyorsan!?

aztan mondtam neki h orvos,vagy gyakorolni kell mert van elszoritasos

teknika talan idövel sikerülne kontrollalni

aztan ez rosszul esett neki h ilyeneket olvasok

Nem ertem a ferfiakat...a legtöbbje vegig van sertve ha a szexualitasukrol van szo.

2018. márc. 12. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!