Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet feldolgozni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt a tényt, hogy a párom sosem fog elvenni? Senkinek sem kellek annyira, hogy felesége legyek.

Figyelt kérdés
27L
2018. máj. 9. 00:46
1 2
 1/17 iamaveryniceguy ***** válasza:
55%
Sehogy, a házasság egy túlértékelt dolog. Nem attól lesztek boldogok, hogy házasok vagytok.
2018. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

"senkinek".... olyanokkal tetszett csak lenni, akik nem vették volna el? Úgy kell válogatni legközelebb.

31/f

2018. máj. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Most akkor melyik a kérdés?


Azt simán fel lehet dolgozni, hogy ha egy rossz kapcsolatban nem erőltetitek a házasságot. Azért pedig tenni kell, hogy a párod azt gondolja, hogy téged el is akar venni.

Első lépésként olyan párt kell keresni, aki hasonlóan gondolkodik a házasságról. Nem árt ezekről már az első időszakban beszélgetni. Mit gondol a házasságról általában? Szerinte mi a célja, értelme? Mit gondol, mitől működik hosszú távon? Milyen mintát hozott a szüleitől?

Ezekből sokkal inkább kiderül, hogy "házasodós típus", mintha nyaggatod, hogy te esküvőt akarsz.

A következő lépés: felépíteni egy olyan kapcsolatot, amiben komfortosan érzitek magatok mindketten. Akkor fogja úgy érezni, hogy "hazért" melletted. Hogy ő most boldog, elégedett, és ezt az életet szeretné folytatni melletted, amíg világ a világ.

Egy vitákkal teli, feszült kapcsolatban sose jut el erre a felismerésre. Miért is tenné?


A kérdés másik fele: és akkor mi van, ha nem leszel feleség? Az csak egy szó. Nem jár mellé automatikusan semmi, nem egy rang, nem előléptetés, nem leszel tőle több vagy kevesebb.

Viszont ez a gondolkodás lehet az oka, hogy sose lesz belőled feleség. Te azt hiszed, hogy az ad egy pluszt, jobb lesz tőle a középszerű párkapcsolatod, másképp fogod érezni magad feleségként. Te azt várod, hogy az igen kimondása után lesz csak igazán jó a kapcsolat maga.

A legtöbb férfi fordítva látja: akkor vesz el, mikor a kapcsolat igazán jó. Amikor azt az idilli állapotot szeretné konzerválni. Ő pont azt reméli, hogy nem fog változni semmi az esküvő után. De ehhez ugye az kell, hogy már az eljegyzéskor is azt érezze, hogy révbe ért, és veled hosszú évtizedekig szeretne úgy élni, mint most.

2018. máj. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem a megfelelő férfi mellett vagy szerintem. Volt egy hosszú kapcsolatom, és éreztem, hogy azt a nőt nem tudnám se anyaként, se feleségként elképzelni. Aztán szakítottunk, megismerkedtem egy másik nővel, és őt kapásból elvenném és gyereket is szeretnék tőle. :)) De ezzel ő is így van. Tehát keresgélj, nem vagy elkésve. 35 vagyok..
2018. máj. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez fontos, akkor keress másik férfit. Gondolom gyerek ilyesmi is téma már. Azt akar?
2018. máj. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy az aktuális párod nem akar elvenni még nem jelenti, hogy más sem szeretné, hogy a felesége legyél.
2018. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Én meg senkinek nem kellek annyira, hogy a barátja legyek. Na bumm
2018. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha vele maradsz, akkor magadra vess
2018. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Én az elsővel értek egyet!


Miért kell ezt erőltetni ha egyébként boldogok vagytok és minden tökéletes?

egy esküvővel tönkretennél egy gyönyörű kapcsolatot?


Van aki egyszerűen soha nem akar megházasodni senkivel sem.

2018. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Exem úgymond azért vettem el annak idején mert társadalmi kötelességnek éreztem. Illetve ő szerette volna.

Miután elváltam úgy voltam vele soha többé nem házasodom. Most viszont átértékeltem és úgy gondolom biztos van valahol egy olyan nő akit majd örömmel fogok elvenni, ha másért nem is, azért hogy boldoggá tegyem.

2018. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!