Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom nem akar esküvőt, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar esküvőt, én igen. És nemsokára jön a baba. Komplikált. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon jó a kapcsolatunk, ezt leszámítva nincs is köztünk konfliktus. Én a kapcsolat elején előre bocsátottam, hogy szeretnék összeházasodni és családot is. Családban ő is egyetértett, sőt nagyon lelkes volt de azt mondta kezdettől, a házasság egy papír csak és szerinte hülyeség.

5 hónap párkapcsolat után véletlenül összejött a baba, nem terveztük. Most 25 hetes terhes vagyok. Nagyon szeretném, hogy mire a baba megszületik férj és feleség legyünk, szerintem ez a dolgok rendje, nagyon szeretnék papíron is g y család lenni és viselni a nevét.Szerintem sosem kérdeztem sem számonkérően sem erőszakosan. Ő viszont erre általában nem mond semmit, múlt héten sikerült kicsit beszélni róla (valahogy hajlandó volt) és azt mondta ha szeretném akkor oké. Nagyon örültem ennek... és tudom, az idő is sürget, mert az önkormányzatnál csak 60 napon túli időpontot adnak esküvőre. Nem akarom hogy kicsússzunk az időből... Nagyon örültem.. és vettem egy szép gyűrűt a szülinapjára... meg sütöttem tortát....oda meg vissza voltam alig vártam hogy oda adhassam. Persze vettem más kis apróságokat is. Olyan boldog voltam tegnap.

Oda adtam neki... reakció semmi, fel sem próbálta, megköszönte és vissza rakta a dobozába.

mondtam hogy igen sajnos ott ez a 60 napos időbeni korlát és el kéne tényleg ezt dönteni..

Erre sem mondott semmit.

Úgy éreztem, jobb lett volna ha megver, megüt, arcon ver, mint így megaláz, így semmibe vesz, így nyilvánvalóvá teszi, hogy nem vagyok neki SENKI SEM, még csak fel sem próbálta, pedig aki gyűrűt kap, illik viselnie...

Legszívesebben szíven szúrnám magam életem legnagyobb baklövéséért. Semmit nem szólt a dologról azóta sem. Ott van egy szatyorban minden cucc, amit szülinapjára tőlem kapott.

Egész éjjel sírtam, nem aludtam semmit, kint sétálgattam, próbáltam megnyugodni, ő aludt, észre sem vette.

Hogy lehet hogy ennyire nem érdekli őt, én mit érzek, mit gondolok, nekem mi a fontos..? Hogy ennyire nem hajlandó a nevén viselni sem engem sem a gyereket? Teljesen el vagyok keseredve.



2018. jún. 14. 13:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
86%

Hűűű, hát szegény lány jól megkapta pedig csak a természet útját járta.

Nem tudom mennyi idősek vagytok, milyen élethelyzetben. Az biztos, hogy az esküvő most másodlagos kérdés, szerintem kicsit állítsd le magad. Koncentráljatok a gyerekre. Ha sikerül együtt maradni, akkor valószínűleg el fog venni, ha nem akkor meg minek.

Azt is mondhatnám, hogy van elég feszültség nem kell rárakni még 1 lapáttal, hogy az esküvőt is erőlteted.

Szóval ezzel a becsúszott a gyerekkel azért nem voltál túl korrekt, lássuk be. De lehet hogy sikerül túllépni rajta.

De tényleg állítsd le magad és had a hisztit, mert nagyon rossz helyzetbe is kerülhetsz, ha lelécel az erőszakosságod miatt.

Én mondjuk szeretem a gyerekeket és akármennyit felnevelnék (8-10 mondjuk), akár egy (két) ilyen becsúszottat is, de tőled is elvárnék sok kompromisszumot cserébe. (40F)

2018. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 A kérdező kommentje:
a becsúszott gyerekről kezdettől fogva tud, ő mondta hogy vállalja, azért tartottam meg. Eszem ágában nem volt senkit zsarolni ezzel.
2018. jún. 14. 18:32
 43/87 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de elvenni nem akar, mert hülyeségnek tartja a házasságot. Ezt viszont mindig is tudtad.
2018. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
100%

dolgok rendje :D

akkor védekezni kellett volna :D

2018. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
100%

De most pont, hogy a gyerekkel zsarolod, mert te mindenáron házasodni akarsz, mielőtt megszületik. Az 15 hét, három hónap. Hozod itt ezt a 60 napot, ami megint nem igaz. Ugye ott van az, hogy koraszülött is lehet.

Nem kell matekzseninek lenni, hogy kiszámold, hogy vagy AZONNAL kértek időpontot, vagy kicsúsztok, és házasságon kívül fog születni. Ez pedig elég komoly kényszer.

2018. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
91%
Kiváncsi lennék meddig lesztek házasok😂 szerintem ez egy sz ar kamu. Ennyire rámenős nem lehet valaki. Te kérted meg az ő kezét. Úristen.
2018. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
100%
20, nem a szerelmes, hanem a meggondolatlan férfi csinálja így, aki kvázi egy ismeretlenhez megy hozzá (ne mondja senki, hogy 5 hónap alatt ki tudja ismerni egymást egy pár 100%-ra)
2018. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne igaz. Tényleg 60 nap a minimum.
2018. jún. 14. 20:12
 49/87 anonim ***** válasza:
100%

30.


vagy kevesebb.

2018. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
25%

teny, hogy mi fejest ugrottunk a hazassagba (es a gyerekezesbe).


nekunk bejott.

2018. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!