Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem kíván úgy mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván úgy mint régen?

Figyelt kérdés

Folyton kezdeményezek, már nem tudom mitévő legyek, mindig azt mondja hogy most fáradt, vagy fáj a feje😭


Szörnyen szenvedek emiatt, de nagyon szeretem őt..

Szép az alakom, és az arcom is, igényes vagyok, mindig elegáns, hosszú szőke haj meg minden de mégsem :( ha rámászok mindig leráz hogy drágám most ne


Vannak akik hasonló cipőben járnak??

Hogy oldottátok meg?


Önkielégítést es megcsalás kizárva!!


2018. jún. 17. 00:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
24/N
2018. jún. 17. 00:42
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Ha pimasz lennék, most azt írnám, mutasd magad élőben, hogy nálam is ugyanezt a hatást érnéd-e el, vagy egy szenvedélyes szeretkezést eredményezne a szituáció. :D

Fogalmam sincs, lehet, hogy tényleg terhelt időszaka van fizikálisan, de az is lehet, hogy rádunt, esetleg már másba szerelmes.

2018. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

Azt még megértem, hogy nem akarsz önkielégíteni na, de hogy megcsalni sem akarod?! 😮

Ez esetben marad a szenvedés, üdv.

2018. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem akarok egy lenni azok közül akik ocsmány módon tapossák el a hűséget.
2018. jún. 17. 00:55
 5/18 anonim ***** válasza:

Önkielégités miért van kizárva,lehet itt baj,h nem élvezed a szexet,ha magadhoz se birsz nyulni, ő meg megunta h fafdarabbal legyen,ezért megoldja máshol élvezettel. Nem bántásbol irom ezeket de sok nő nem élvezi bünnek tartja a párjuk meg megunja és keres nőt aki élvezi is. Vallásos vagy? :O Én ilyenkor amugy szakitok, ha a másik nem kiván.. Én nem beszélgetni akarok a párommal v sakkozni,nálam alap a kielégitő szex,v önkielégités.

36N

2018. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nagyon aktív vagyok

Korántsem fadarab

Szeretem a szenvedélyes, vad együttléteket


Az önkielégítés azért van kizárva mert undorodom tőle, ez nem az én dolgom, és elég baj ha nekem kell róla gondoskodnom személyesen

2018. jún. 17. 00:58
 7/18 A kérdező kommentje:

Én azt látom megoldásnak ha felhagyok ezzel a vággyal

És többé nem lesz rá igényem állandóan, mint most

2018. jún. 17. 01:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Naív vagy, ha azt hiszed, hogy csak úgy fel lehet hagyni a szexuális vággyal. :D

A sráccal van a gond, nem veled.

2018. jún. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bolond no....
2018. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, miért? A legnagyobb női hibát követed el, h a miérteket keresed. Nem mindegy? A tényeket nézd: nem kíván. Slussz-passz. Lehet megunt, lehet fáradt, lehet szeretője van. És? Ha, tudod miért jobb? Te nem felelhetsz más érzéseiért, döntéseiért. Te azt döntheted el, h ezzel a ténnyel mit kezdesz. Maradsz aggszűz, vagy szépen elválsz.
2018. jún. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!