Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha elkezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elkezdtek erdekelni mas ferfiak? Hogyan nyomjam el ezt az erzest magamban? Szegyelem magam.

Figyelt kérdés

Ferjnel vagyok szeretem őt. 5 eve vagyunk egyutt. 24 és 23 évesek vagyunk van ket gyermekunk. (Ikrek, masfel evesek).


Viszont azt kossuk ki, hogy nem csalnam meg a ferjem, nem dobnam fel a csaladom egy ferfiert sem. Es nem szeretnem, hogy a gyerekeimnek kesobb szegyenkeznie keljen miattam.

De felek, hogy ha ez igy megy tovabb "rossz" utra terek.


Bar nincs konkret ferfi aki erdeklne, viszont vagyom a szenvedelyre,torodesre.


bant, hogy ezt erzem, szegyellem is magam, hogy ilyen gondolataim vannak. Bant hogy ezt erzem. Faj mert szeretem őt. Csak maganyosnak es elhanyagoltnak erzem magam. Nincs idonk egymasra. Ő is szeret engem ezt mondja es sokszor erezteti is. De nekem ez nem eleg.

Maganyos vagyok a ferjem mellett.

Nőböl vagyok vagyom a szeretetre stb..


Beszeltunk mar errol a ferjemmel hogy maganyosnak erezzuk mindketten magunkat, aztan a masikat hibaztatjuk es nem lepunk, hogy ez valtozzon. Vagy ha lepunk is, rovid ideig.


Szeretjuk egymast, de megis maganyosan elunk egymas mellett.



2018. júl. 13. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Két másfél éves iker pici mellett, ha eze jár a fejed, ott nagy gond van veled.Ilyen kicsi gyerek mellett időd nincs, hogy unatkozz sem neked, sem a férjednek. Iker gyerekek mellett meg végképp.
2018. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Epp ez abaj, hogy nincs idonk egymasra. Es hianyzik az eletembol a torodes.


Viszont! Felre ertes elkerulese vegett: Imadom a gyerekeim, ok a minden szamomra egy percig sem banom oket, sem a rajuk szant idot.

2018. júl. 13. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Majd lesz időtök, de ennek nem most van itt az ideje. Próbálj pihenést biztosítani a társadnak, hogy fel tudjon töltődni, utána nálad ugyan ezt, és utána helyre áll a rtend, mert ki lesztek pihenve.Szánjatok rá 1 héten 1 teljes estét, és meglátod teljesen meg fogtok újúlni. Még 1-2 év a nehéz, utána sokkal könnyebb lesz.
2018. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem túl fiatalon történt minden veletek, elkapkodtátok az egészet. 22 évesen szülni? Minek! Ráértél volna 28 évesen is, mikor már érett felnőtt ember módjára tudtok mind a ketten viselkedni, mert ez "Beszeltunk mar errol a ferjemmel hogy maganyosnak erezzuk mindketten magunkat, aztan a masikat hibaztatjuk es nem lepunk, hogy ez valtozzon. Vagy ha lepunk is, rovid ideig." nem vall felelősségteljes érett emberekre.


Hogy lehettek ilyen fiatalon magányosak egymás mellett?

Ő mit segít be a gyerekek nevelésébe? Játszotok együtt a gyerekkel? Van közös esti fürcsi és esti mese felolvasás?


Nagyszülők nem léteznek, akik tudnának segíteni?


Már a férjednek nem vagy nő, csak a gyerekei anyja. Sajnos már nem tekint rád nőként. Hozd vissza azt, hogy nőként tekintsen rád!

2018. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

"Viszont azt kossuk ki, hogy nem csalnam meg a ferjem, nem dobnam fel a csaladom egy ferfiert sem."

"De felek, hogy ha ez igy megy tovabb "rossz" utra terek."


Mégis mitől félsz, ha soha nem csalnád meg? Egyik mondatoddal ütöd a másikat :D Attól félsz, hogy megcsalod:)

2018. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Van egy rossz hírem, sőt lehet, hogy több is, nagyon korán jöttetek össze és korán is lettek gyerekek. Nem csak amiatt van ez a vágyakozás kifelé, mert a gyerekek miatt nincs időtök egymásra, hanem azért is mert valószínűleg nem igazán volt sok lehetőségetek kipróbálni más emberekkel kapcsolatot/intimitást/szexet stb.

Jó esetben előttetek van még 40-60 év és szinte garantálom, hogy ez a magány érzés csak romlani fog, vagy megcsalások lesznek, vagy előbb utóbb válás.

Sajnálom, hogy ilyen negatív a válaszom, de idősebb vagyok már és tapasztalatból beszélek.

2018. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

#6-os:


Akkor csak az lehet boldog, hosszú kapcsolatban, aki előtte már kipróbálta a fél várost? Ez hülyeség. Sok olyan kapcsolat van, ahol mind a két fél az első a másiknak és semmi probléma nincsen. Ez nem attól függ, hogy előtte hány barátja/barátnője volt, semmi köze hozzá. Ha előtte több barátja lett volna a Kérdezőnek és a fél város meg lett volna neki, akkor is ugyanezt érezné, mert a barátjával elhanyagolják egymást. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2018. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem azt mondtam, hogy dugassa meg magát a fél várossal, ne forgasd ki a szavaimat. De igen, jobb ha van az embernek egy kis élettapasztalata és 1-2 komoly(!) kapcsolata mielőtt gyereket vállal, hogy megtapasztalja milyen ő egy kapcsolatban, egy másik ember mellett, milyenek különböző kapcsolatok. Tényleg hasznos, nem kell ehhez felpróbálni sok embert. De ők kb. 18 évesen jöhettek össze, akkor még nagyon gyerek az ember és még megvannak a naiv elképzelései az örök szerelemről.

Nem kell egyetértenünk, de nem hiszek abban, hogy két ember akik elsők egymásnak, 20-30-40-50 évig fenn tudják tartani a vágyat és az intimitást. Erre még példát nem láttam, olyat viszont sokat, hogy a felszínen minden szép és jó de a kapcsolat belül már üres.

Nem látunk bele más kapcsolataiba, miből gondolod, hogy minden rendben ott, azokkal a példákkal amiket te mondasz?

2018. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Lehet te még nem láttál olyan kapcsolatot, de én igen, mégpedig a szüleim. Szóval...:)
2018. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megválaszoltad te ezt saját magadnak: neked nem más pasi kell, hanem az odafigyelés, a gyengédség, az érzés, hogy szerelmes vagy, az a bizsergés, ami az új, ismeretlennel együtt jár. Szerintem ez az igény teljesen normális, nem kell miatta szégyenkezned. Valószínűsítem azt is, hogy nem is fogod megcsalni a párodat, mivel a lelkiismereted már most sem engedné abból ítélve, amit leírtál.
2018. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!