Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség, elfelejtettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, elfelejtettem, hogy a férjemnek ma van a szülinapja?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Egy faluban lakunk, csak kisbolt van, autóm nincs, ma nem terveztem elmenni. Ha nincs a FB, akkor eszembe sem jut, szégyenlem nagyon, de amúgy annyira ő sem kapkodja magát az én szülinapomon. Virágot kaptam csak a múltkor, de legalább azt kaptam..

Ennek fényében egy olyan doboz csoki, amit szeret, az okés??


Tudom, hogy ciki vagyok, de pont azon gondolkodom, hogy milyen lehet hozzá a viszonyom, ha ennyire elfelejtettem?


2018. aug. 16. 13:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Ezt már buktad. Legjobb, ha töredelmesen bevallod neki az egészet. Aztán majd kiengeszteled valamivel az ágyban, vagy az ágy előtt térdelve. :D
2018. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Főzz neki vacsit, süthetsz sütit, gyújthatsz gyertyát. Egy üveg bor esetleg? Csoki jó. Ha akarod, találhatod egy szép fehérneműben.
2018. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Fehérneműben tálalni? És utána ki fogja kimosni?!
2018. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát nem olyanok a körülményeink, hogy fehérneműben tálaljam, de sütök valamit. Szerintem a gyerekeink nagyot néznének, ha anya szexi fehérneműben tálalna.. D:D
2018. aug. 16. 14:02
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

Annnnyira tipikus nő vagy. Elbaxztad, de azért már a férjed """hibáját/hibájaként""" hozod fel.

"de amúgy annyira ő sem kapkodja magát az én szülinapomon. Virágot kaptam csak a múltkor"

Mekkora egy proli kispolgár lehetsz már.

Én a földig süllyednék, hogy a legfontosabb ember szülinapját elfelejtem. Arról már nem is beszélve, hogy életed csúcsán még egy xaros 100ezres régi Swiftet sem bírsz fenntartani, ha már a világ végén laksz.

De azért az fb-n tudsz lógni, hogy emlékeztessen.

Gyász vagy, meg az egész életed, gondolom...

2018. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Egy pasinak a legnagyobb ajándék a törődés!

Főzz neki kedvencet, és este az ágyban a többit...

Kényeztesd, hogy mozdulnia se kelljen. ;)

2018. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 peca1000 ***** válasza:
26%
Egy hosszan tartó laza cigi kiengesztelő tud lenni :)
2018. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Ha hiszitek, ha nem, egyszer én is elfelejtettem. Amikor rádöbbentem, én szégyelltem magam a legjobban. Aki meg azt írja, hogy este térdeljen le elé, és úgy kényeztesse szülinapja alkalmából, az tényleg bekaphatja! :)

Vegyél a boltban egy jobb bort, főzz neki valami finomat, amikor a gyerekek már lefeküdtek (megvacsoráztak), te szépen teríts meg, a boltban gondolom egy-két gyertya is akad, és így köszöntsd fel. Ha szeretitek egymást, neki ennyi is elég. Az, hogy utána megünneplitek a hálószobában is, az már csak hab a nem létező (igazi) tortán.

2018. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Készíts kézzel masszázskupont, vagy valamilyen kuponokat,amiket tudod, hogy szeret és később beválthat nálad. Ez aduász
2018. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Veszel gyorsan egy piskóta lapot, habtejszínt, fixálót, és 20 perc alatt kész a torta. Nálunk ezt simán meg lehet venni a kisboltban. De ha sütsz egyet, az is maximum egy óra.

Kaphat csokit, bort, pezsgőt, teljesen mindegy, a lényeg, hogy időben eszedbe jutott. ;)

2018. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!