Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon miért nézegeti a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nézegeti a feleségem a régi szeretőm adatlapját?

Figyelt kérdés
Tudom, kérdezzem meg őt... De nem akarom, hogy azt gondolja, kutakodok utána. Annyi történt, hogy megkért, írjak egy sort a barátnőjének a fb oldaláról, mert ő éppen főzött és sürgős volt, be volt lépve a laptojára, ekkor véletlenül a keresére kattintottam és láttam, hogy felül van a régi szeretőm adatlapja. Annyira régi szeretőmét (hülye megfogalmazás, mert új nincs ám), hogy még nem is voltunk házasok, mikor félreléptem vele fél éven át, ez egy 2-3 éves történet. A feleségem azt biztosan tudhatja, hogy már abszolút nem is beszélek vele és neki is családja lett azóta. F30
2018. aug. 25. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Bennünk nőkben elég sűrűn előjönnek régi sérelmek. Neked ő már nem emlegeti a dolgot?
2018. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván mert a tüske benne maradt.
2018. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért? Mert nem tudja elfelejteni, hogy mit csináltál. Aztán mégis miből lehetne biztos benne, hogy már nem beszéltek? Attól, hogy a nőnek is családja van, még dughattok.Hiszen őt előtte se érdekelte, hogy nem vagy független, ahogy téged sem...
2018. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kérdést az exem nőjeinek ugyan úgy felteheted:DD


Döbbenet a köbön:)


Kíváncsi vagyok nálatok, ha megkérdeznéd a nőt, hogy a nejed hányszor jelentkezett be hozzád a nevedben a te tudtod nélkül mit válaszolna, és hogy prüszkölne:D

2018. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem azért nézegeti, mert tetszik neki.Nem bízik benned, keresi a jeleket nem-e dugod még most is a háta mögött.A franc se kínlódna egy csapodár, hűtlen pö.ccsel.Nem is értem mit eszik még rajtad....
2018. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már a távolság is akkora köztünk, hogy lehetetlen lenne bármi. Minden percemről tud a feleségem, le is tud ellenőrizni (meg is teszi), ez a nő az ország túlsó felén él.

Veszekedések alkalmával emlegeti néha fel, hogy "bezzeg neki"

2018. aug. 25. 20:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom en neked,mert tudom.

En is ezt csinalom.Pedig mar 8 eve ennek....

Szemmel akarja tartani,boldog e,nem mesterkedik e valamiben,tartjatok e meg a kapcsolatot,stb.

De lehet puszta kivancsisag.Regebben azert neztem,mert ott kavart ,uzengetett,stb.Mara mar csak kivancsisag...

Hagyd,ne szolj neki erte...

2018. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

*Veszekedések alkalmával emlegeti néha fel, hogy "bezzeg neki"


Nekem ezt a férjem mondja mindig:DD

2018. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ezt sose felejti el

es nem egyenszakas kaland volt hanem fel evig tarto viszony

nem is ertem miert ment hozzad😱szamomra rejtely

valami nincs rendben az onbizalmaval🤔

2018. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszélsz erről a megcsalásról, mintha egy kis semmiség lett volna. Benne viszont valószínűleg hatalmas törést okozott. Ellenőrizgeti a nőt, nem bízik benned teljes mértékben, ami érthető. Csoda, hogy még egyáltalán a feleséged.
2018. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!