Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha teljesen hidegen hagynak a feleségem barátnőinek a problémái és emiatt besértődik a feleségem?

Figyelt kérdés
Volt hogy sírva hívott fel hogy az erikáékat ki fogják rakni az albérletből én meg próbáltam egy jólvannal lezárni a témát, ezután rám lett mérges hogy miért nem érdekelnek a barátnői témái. Vagy hogy Katáék egy éve próbálkoznak babával és nem jön össze nekik, az ilyen dolgok annyira nem érdekelnek, még a fal nézése is izgalmasabb ennél.
2018. szept. 7. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Legközelebb mond meg neki, hogy fogadjátok be a barátnőt ha kidobják, mindig egy hármasra vágytál vele.



Többé nem fog ezzel zaklatni

2018. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 próbálokkedveslenni ***** válasza:
59%

Sajnos / nem sajnos te választottad feleségedül. Így a piszlicsáré dolgokat is el kell fogadnod. Tehát igen is jogosan esik sz_rul neki, hogy nem figyelsz oda rá.

Oké, hogy nem ő az érintett fél, de őt érdekli. Veled osztaná meg.


Egyébként pedig én megértelek, viszont nem is vennék feleségül senkit se. :)

2018. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

mondjuk a ti példátok szerepelhetne a lexikonban a társas magány mellett.


mindketten piszkosul unjátok a másikat, ő a barátnőkben éli ki magát, te meg bezárkózol.

2018. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nekünk semmi problémánk nincs szerintem ezért keresi másokon a problémát.
2018. szept. 7. 20:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szoktak beszélgetni. Párkapcsolatban meg pláne. Barátokról is. Elmondja neked azt, ami foglalkoztatja. Én azt nem értem, ez miért nem egyértelmű neked.
2018. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, mi a fura? A VOLT férjem külföldön él, évente párszor hazajön, ilyenkor mindig sokat beszélgetünk hiszen jön a lányához. Mindig végig kérdezi a családomat és a barátaimat, hogy ki hogy van, mi van a gyerekekkel stb. Mindig. Nyilván nem kíváncsiskodik, csak mint beszédtéma. Pedig nem vagyok már a felesége, beszélhetnénk másról is. Mondjuk emberileg nem szűntünk meg szeretni egymást, jó barátok vagyunk, és az ember törődik a barátaival. Pláne a párjával.
2018. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#3 +1
2018. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Van az a rész a szertartáson, hogy jóban-rosszban blabla

Ez a rossz része, örülj, hogy ez a legnagyobb probléma.


Színlelj annyi érdeklődést, hogy kibeszélhesse magát és jelöltelek ki határokat, hogy mikor lehet ilyenekről beszélni.

Ha te pl nyugodtan akarsz vacsizni, vagy munka közben nem érsz rá arra, hogy a random barátnői problémáját meghallgasd, akkor tudasd vele, mikor beszélgethettek erről. Mert ez neki fontos.

2018. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
6-os szerintem nem véletlenül már csak a volt férjed :D
2018. szept. 7. 21:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a falat.

A feleséged meg vagy elfogadja, hogy ez egy szimpla fizikai-gazdasági alapokon nyugvó kapcsolat vagy keres olyat, aki kíváncsi rá (és a barátaira).

2018. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!