Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan fogadjam el a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a feleségem múltját?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk házasok, előtte is együtt éltünk pár évig. Azt hittem nagyon jól ismerem, de tévedtem. Semmi nem zavart soha egy nő múltjában se, mert nekem is voltak kalandjaim. Volt olyan barátnőm is, akit megcsaltam. Ezek most már nem számítanak. A feleségem helyzete kicsit más. elszólta magát és utána kénytelen volt mindent elmondani. A szüleivel soha nem volt jó kapcsolata, 18 évesen lelépett tőlük. Ezt én is tudtam. Én azonban úgy tudtam hogy a főiskolája mellett dolgozott, hogy el tudja tartani magát. Ehelyett volt valaki(két ember is ráadásul), aki támogatta őt szexért cserébe, azaz gyakorlatilag egy prosti volt. Értem, hogy nehéz helyzetben volt meg hogy most már nem kéne számítania, de undorítónak tartom, hogy képes volt ilyesmire. Nem akarok válni, meg szeretném őt érteni, de nagyot csalódtam benne.
2018. szept. 12. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Ki mit tépett azt szagoja :D
2018. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%

Milyen férj vagy te, hogy ezt a megbeszélést még csak most eszközölted ki a nejednél? Szóval a nejed múltja az nem egyszerű, de hogy valaki 2 év együttélés után elérni a nejénél, hogy az kinyissa a száját, az nem kicsi hiba:D

Már az első szexuális aktusnál sejtened kellett volna:D

2018. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Én sose láttam be, mitől olyan irgalmatlanul gáz ez. Kb az ókor óta vannak prostik, csak a mai kor szellemében valamiért sokkal megvetendőbb.


Nem látom be azt se, miért bünteted egy régi dologért. Van aki nem prosti, de ugyanúgy kitart egy vacak semmilyen kapcsolatban, mert közben van hol laknia. Az ugyanaz lényegében... De az rendben van, mert "ő megpróbált tenni a kapcsolatért", feleséged meg nyílt lapokkal játszott.


Nemtom, én ezen nem rugóznék már a helyedben. 2 ember volt, az semmi. Fogd fel úgy, hogy volt két gazdag fickója és kicsit segítettek neki. Olyan mindegy már szerintem.


Ha meg nem bírod elfogadni akkor válj el és kész. Hazudhatott volna is akár.

2018. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Miss Endzsi ***** válasza:
96%

Szerintem ez még mindig jobb, mint, hogy te megcsaltad a barátnődet.

Mindkét félnek tiszta volt, mit, miért vállal, milyen kapcsolat ez.

Ellenben te kijátszottad más bizalmát.

2018. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 próbálokkedveslenni ***** válasza:
96%
Szerintem te nagyobb bűnt követtél el azzal a megcsalással, mint ő azzal, hogy elfogadott anyagi támogatást szexért cserébe. Tehát nem kellene dobálóznod a kővel.
2018. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
A feleséged szemében a szálkát is észreveszed, a sajátodban a gerendát se. A te megcsalásod sokkal rosszabb, minthogy ő sugar baby volt. Ő nem ártott senkinek, te igen, max ha szerencséd volt nem derült ki.
2018. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
o annak idejen tiszta lapokkal jatszott (szexert penz), de te nem (megcsalas). szerintem te nagyobb bunt kovettel el.
2018. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha végiggondolod a saját múltadat és megpróbálod beleélni magad az ő akkori helyzetébe, akkor túl lehet ezen lépni...
2018. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szeretem a feleségem, de az, hogy egyszer megcsaltam egy barátnőmet(az a kapcsolat amúgy se volt valami komoly), az nem egy kategória a prostitúcióval. Azt nem tudom elfogadni, hogy egy nő lefekszik valakivel, akivel amúgy szóba se állna normál esetben, csak a pénzért. Pont ettől kelt olcsó hatást.
2018. szept. 12. 14:54
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
Válj el tőle! Egy prostit akarsz feleségednek?! Dobd ki!
2018. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!