Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha zavar, hogy a feleségem túlságosan puccosan öltözködik?

Figyelt kérdés
Én megbízom benne, a háztartás is tökéletesen rendben van tartva, de nem értem mire fel ez a nagy kiöltözés. Ő otthon van a gyerekekkel (5 éves lány, 6 éves fiú), de eljár vásárolgatni egyedül és a barátnőivel meg a gyerekekkel ide-oda és folyton úgy néz ki, mint aki valami díjátadóra megy. Picit engem zavar ez a puccos öltözködés (nem az anyagi vonzata miatt), mert "minek". Normális, hogy engem zavar? Én is szeretem az elegáns ruhákat, de nem esek túlzásba.
2018. okt. 18. 10:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
5 meg 6 éves gyerekekkel hogy van otthon egész nap? Nem iskolában/oviban vannak? Amúgy te vetted el, gondolom előtte is ilyen volt. Beszéld meg vele.
2018. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Oviban meg iskolában vannak, de úgy értem, hogy őket menedzseli, tehát nem munka miatt jár így meg hogy nem bulizni jár el.
2018. okt. 18. 10:06
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem jobb, ha ilyen, mintha igénytelen lenne és nem érdekelné a külseje? Biztos szeretne magának meg neked is tetszeni.
2018. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
fejtsd ki mi neked a puccos, lehet tök átlagos, ha meg előtte járt dolgozni és ki kellett oda öltözni lehet hiányzik neki
2018. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Én annak örülök, hogy nem igénytelen, csak nem értem minek, minek pl az oviba kiöltözni. Kérdeztem már tőle, de nem válaszolt normálisan, csak hogy így érzi magát jól, de akkor sem értem minek.


Ilyesmikben


[link]

2018. okt. 18. 10:43
 6/31 A kérdező kommentje:
De nem ilyen sokat mutatóan csak a stílus hasonló
2018. okt. 18. 10:44
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
Egy magassarkú, meg egy csinos ruha. Ha nem olyan a képen, hanem van válla, nem lóg ki a melle, akkor szerintem csinos, főleg ha valakin jól áll és nem a hurkákat adja ki. Örülj neki hogy csinos! Vagy pasizik
2018. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Mégis miért zavar? Én is mindig így öltözöm fel, ha messzebb megyek, mint a sarki pékség. Így érzem jól magam. A feleséged csinos, miért zavar? Féltékeny vagy? Félsz, hogy pasizik? Nem érzed magad elég jó pasinak egy ilyen nő mellé?

Mi az, hogy minek? Mert szép és jó érzés. Hidd el, igenis számit, hogy mit viselsz. Ne mondd, hogy te nem érzed jól magad egy olyan ruhában, amit szeretsz. Miért zavar, hogy jól érzi magát?

2018. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Az en parom is detto ugyan ez. Mostanaban folyton bele szol mit vegyek fel. Mi ez nalatok valami virus?? Mi sem most jottunk ossze es en se most kezdtem el igy oltozni. En azt mondom ,hogy inkabb legyetek buszkek arra hogy ilyen jo notok van. Mas meg sir miatta. En mindig buszke vagyok a paromra mert tudom hogy orult jol nez ki es meg ha csinosan van feloltozve az mar csak hab a tortan olyankor mindig meg neznek minket. Es? Ez egy jo dolog ;)
2018. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Én baromira tudnék örülni, ha egy olyan nő lenne mellettem, aki ízléses és csinosan öltözködik, én büszke lennék, hogy ő az én párom. De sajnos nekem valahogy soha nem jön össze ilyen nővel kapcsolat. Erre itt a kérdező meg pont a másik véglet - bolond egy világ ez! Egyébként ahogy más írta, gyanítom korábban is hasonló stílusú lehetett öltözködésileg, hogyhogy eddig nem zavart téged?
2018. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!