Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sztetek nem normális, ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek nem normális, ha vki a házasság helyett a munkáját választja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, igazán nagyon. Soha senkit nem szerettem ennyire, és nem is fogok találni még egy olyat mint ő. De legtöbbször úgy érzem a munkámat mégis jobban szeretem nála. Orvos vagyok egy kórházban, és engem a hivatásom szeretete éltet, nem a párkapcsolatom. Rettegek, hogy egyszer választanom kell majd (a barátom Pesten lakik, én Miskolcon), mert tudom, hogy nem a Pestre költözést választanám... :(( Nagyon félre vagyok sikerülve? ://

2018. nov. 8. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Milyen HÁZASSÁG helyett?
2018. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
45%
Egyáltalán nem vagy félre sikerülve, aki meg nem tudja megérteni a hivatásod felé irányuló szereteted és választás elé kényszerít, az nem is érdemel meg. Én tanár vagyok, ugyanúgy a munkám az első. Sokszor voltak vitáink, hogy nem foglalkozom vele, de aztán rájött, hogy nekem mindig is a munkám lesz az első, és elfogadta.
2018. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Úgy értettem a házasságot, hogy ha el kellene költöznöm, az amiatt lenne hogy összeházasodunk. Több ok miatt nagyjából nulla az esélye, hogy a barátom költözzön ide hozzám.
2018. nov. 8. 20:31
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Te ilyen vagy. Jelenleg ezt látod jónak, de lehet ez miatt bukik a kapcsolatod és pár év múlva már nem így döntenél, mert rájössz, hogy jó lenne egy társ.
2018. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Aha, #4-es, csak férfiak esetében hasonló kérdés általában fel sem szokott merülni. Nekik vajon miért nem kell választaniuk a hivatásuk és a kapcsolat között? (költői kérdés)
2018. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Hááát, igen, nagyon jó kérdés!!!
2018. nov. 8. 20:37
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy budapesti kórházban miért nem éltetne a hivatásod szeretete?:)
2018. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a hivatást csak így lehet végezni!! Ilyen lelki ismerettel! Ha a barátod nem érti meg sajnálom! Azt tedd amit a szíved diktál!! És ha szeret akkor ő költözik!
2018. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Mindenhol kellenek jó orvosok, de ha minden jó orvos Budapestre, vagy éppen külföldre megy (mert sok olyan is van), akkor ki marad a többi térségben? És ha valaki szereti azt, ahol van, akkor nem szívesen vált, hogy kezdjen mindent elölről.

Pár éve halt meg az anyai nagyapám, egy szabolcsi kórházban töltötte az utolsó pár hónapját, hát hadd ne minősítsem az állapotokat, és nem kívánom részletezni, hogy mi volt, amíg a család nem dobott össze egy kis pénzt, hogy rendesen ellássák.

2018. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pesten sincsenek ám Kánaán kórházak, én vittem fertőtlenítőt apámhoz, meg tisztítószereket, hogy ne a redvas penészes fürdőben zuhanyozzon már. Undorító körülmények voltak, nem csodálom hogy kb mindenki csak halni megy be...


Amúgy ha jól érzed magad Miskolcban, akkor oké. De akkor most szakíts, hogy a barátod is találhasson magának olyan barátnőt, aki vele él majd.

2018. nov. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!