Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

A férjemmel két éve vagyunk házassok. 3 hete kiderült,hogy a munkahelyén van egy nő aki hát úgy mondjam ráhajtott mert ő a nős férjekre utazik. A lényeg,hogy a férjem elkezdett vele játszani mert a nő megőrült érte. És 3 hete lebuktak mert észre vettem a messengeren való beszélgetésüket abból kiderült,hogy nem történt meg a dolog, de viszont elég intim dolgokat írogattak egymásnak. Nagyon összevesztünk, itt akartam hagyni, de adtam neki egy esélyt mert azt mondta nagyon megbánta,hogy bántott, mert ő neki tetszett az hogy a csaj akarja őt. De soha nem csalt volna meg, és nagyon bánja az egészet. Azt mondta nem tudja miért csinálta mert én mindent megadtam neki. Nagyon sokat beszélgettünk azóta is erről a dologról,próbálok hinni neki de egyszerűen nem megy vannak jobb napok de van amikor elgondolkodok rajta,hogy oké hogy most nem tette meg mert lebuktak. Mindössze 2 hétig írogattak egymásnak. Nagyon szerettem a férjem mindig, de most nagyon kínlódok belülről, azt érzem,hogy a szerelem elmúlt. És nem tudom mit csináljak várjak még,hogy fog enyhülni ez a dolog bennem, de nem tudok neki hazudni,hogy nagyon szeretem mikor ez már nem így van. Tanácsot szeretnék kérni.

Negatív és lekezelő kommenteket nem kérek!



2019. febr. 10. 14:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret munkahelyet vált. Ez tény.
2019. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azt már megtette másnap nem ment dolgozni.
2019. febr. 10. 14:56
 3/31 A kérdező kommentje:
Csak nagyon nehéz elhinni a dolgot mert egymásra fogták a csajjal a dolgot mert beszéltem a csajjal ő azt mondta a férjem írt rá, a férjem azt,hogy a csaj kezdeményezett. Nyilván,hogy a férjemnek hiszek nem egy idegennek, de még is mindennap elmondja,hogy szeret és lelkiismeretfurdalásom van,hogy én nem tudom neki kimondani, vagy ha ki is mondom nem tiszta szívből.
2019. febr. 10. 14:59
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Ez az az erzes, amikor a bizalom elszallt!

Ha latod a parodon, hogy tenyleg probalja helyrehozni a dolgokat, de te tovabbra sem tudsz mar benne megbizni, akkor felesleges eroltetni tovabb

2019. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Megbízni én soha nem fogok tudni már benne, ismerem magam aki iránt egyszer elszáll a bizalmam utána soha nem fogok tudni bízni benne.
2019. febr. 10. 15:13
 6/31 Rockarc ***** válasza:
100%

A baj az, hogyha a ferjed fejet egyszer elcsavartak, es semmit nem tudott ellene tenni, akkor mi lesz a kovetkezo pacienssel? Ez a "nem tudom" mi miert tortent, egy 10 eves gyerektol sem elfogadhato, nemhogy egy felnottol. Aki ennyire nem tudja tudatosan elni az eletet, az nem ferfi. Szerintem tudta mit tesz, csak a kovetkezmenyekkel nem szamolt. Felelotlen.


Tonkretette a kapcsolatotokat, ezt ki lehet mar most jelenteni. Itt mar csak rajtad mulik, hogy megengeded neki, hogy ujraepitse, legalabb egy reszet. A munkahelyvaltas mutatja, hogy kapar erted. Sok melo lesz meg visszaszerezni a bizalmad, vagy legalabb egy reszet.


Nem tudok jo tanacsot adni Kerdezo. :(

Nem kell elsietni a dontest, a kozvetlen veszely megszunt, most magadban kell kisakkoznod, hogy mi meddig. Esetleg ha eletkorban mar idosebbek vagytok, az is adhat nemi pluszt. Gyerekekrol nem irtal. Ne kapkodj, gondold jol at, es figyeld a ferjed reakcioit, ujra meg kell hoditania.


42F

2019. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
bizalom nélkül lőttek szerintem egy kapcsolatnak :(
2019. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok, ő 26 éves. 8 éve vagyunk együtt ebből 2 év házasság, és a baba pedig most van útban, ezért is nehéz a döntés mert ha nem lennék terhes itt hagytam volna ha nme is végleg de egy darabig biztos,míg nem döntöm el mi legyen, de a gyerekkel a pocakomba nem akarok ilyen össze-vissza életet élni. De így,hogy jön a gyerek ezért vagyok nagy dílemmába. :(
2019. febr. 10. 15:34
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Értem a dilemmád és bizony jogos is. A bizalom oda. Nyilván azt állítja hogy nem csalt volna meg, de ezt nem tudhatod. Ahogy egy másik nő közeledése, ugyanúgy egy viszony is imponálhat neki. Abban sem lehetsz biztos hogy nem ő kezdeményezett, hiszen az egy dolog hogy számodra idegen az a nő, na de a párod is olyasmit csinált amit nem gondoltál volna róla hiába ismered. Akkorát csalódtál benne, hogy összetört benned valamit és a kérdés az, hogy tudsz-e vele még így együtt lenni. Ha vele maradsz, azt semmiképp ne a gyerek kedvéért csináld! Ha az anya nem boldog, a baba se lesz az - ez nagy igazság. Szerintem várj még hogy rendeződnek-e az érzéseid, de az biztos hogy soha többé nem fogsz tudni maradéktalanul megbízni benne. 31/N
2019. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen nagyon nagyot csalódtam benne és nagyon fáj a dolog még mindig talán ahogy telnek a napok még jobban. Sokáig nem szeretném a dolgot húzni mert az egyikőnknek sem jó megpróbálok én is mindent megtenni,hogy jó legyen remélem ő is, és ha.pár hónap múlva se fognak az érzéseim változni netalán tán még rosszabb lesz akkor sajnos elbúcsúzunk egymástól mert akkor az egyikőnknek sem lesz jó, legfőképpen a babának sem.
2019. febr. 10. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!