Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy olyan férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy olyan férjjel, aki nem veszi észre, hogy segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés
Testileg lelkileg ki vagyok merülve. Többször elmondtam neki, hogy nagyon fáradt vagyok, segítségre van szükségem. Az a választ kaptam, hogy más is fáradt. Tegnap egekben volt a vérnyomásom, nagyon rosszul voltam. De hulla nyugodtan videókat nézegetett, míg én elmosogattam. Már nincs is kedvem mondani neki, felnőtt embernek mondogatni kell ilyet?
2019. febr. 13. 10:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Béla, rosszul vagyok, egekben a vérnyomásom. Le szeretnék pihenni. Légy szíves mosogass el.
2019. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, megállapította, tényleg sok a mosogatnivaló és jó sok dolgom lesz.
2019. febr. 13. 10:51
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Hány gyerek van?
2019. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

#1 Mert erre biztos nem gondolt a kérdező.


Sajnos en nemtudom hasznos tanácsot adni,kb en is hasonló helyzetben vagyok.Olvasgatni jöttem varom a hasznos válaszokat.

2019. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a 3,14csába


mármint az edényeket. Pihenj le, foglalkozz magaddal. Ha majd akkor is ezt fogja csinálni, fulladjon meg az edényekben. Mosogasd el csak a sajátod. Lássa, hogy milyen az, ha megszűnik a kényelem.


Sosem értettem az ilyen embereket. Szándékosan nem pasit írok, mert nekem barátnőm volt olyan, mint a te párod. Semmit nem csinált a háztartásban, mindent én csináltam. Repült is idővel a csaj. Azóta lehet, hogy egyedül vagyok, de 100x könnyebb az életem, mint egy púp a hátamra.

2019. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként beszélgess el vele, hogy pontosan miért is tojik arra, hogy túlhajszolt vagy és esetleg egészségügyi problémáid vannak.

Ha már nem szeretitek egymást, akkor el kell engedni.


Amúgy miért volt ennyire fontos a mosogatás? Ha rosszul vagyok és nekem kellene megcsinálni (én pl egyedül élek, így más opció nincs is), akkor HAGYOM A FENÉBE, és ledőlök, a munka meg megvár.

Ne mártírkodj, az nem hatásos (láthatod), így is tojik rád, szóval kár túlstrapálnod magad. Legalább saját magadra vigyázz, ha már a párod nem teszi, és legyél már fontosabb saját magadnak, mint azok a kva edények.

2019. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőséget látok. Az egyik, hogy tűrsz, befogod a szád ès továbbra is megcsinálsz mindent. A másik, hogy elválsz. Megjavítani, jobb belátásra bírni sosem fogod a férjedet.
2019. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
11%
Én az ilyen nők miatt élek egyedül, nem találok egy "rendes" nőt...
2019. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eleinte az összeköltözésnél olt egy olyan pillanat, amikor leültünk a párommal, és elmondtam neki, hogy én is elfáradok.

szóval ameddig én is eljárok dolgozni és ugyanannyit teszek be a közös kasszába, addig tőle is elvárom, hogy ha ugyanannyit tesz a rendetlenségért, mint én, akkor a háztartásba is ugyanannyit lenne igazságos.

Ha ez nem tetszik, akkor nyugodtan én otthon maradok és egész nap csak a lakással foglalkozom, míg ő megkeresi a betevőt.

Nekem mondjuk szerencsém van vele, mert értelmes és belátó.

nem derogál neki elmosogatni vagy felporszívóznia, ha látja, hogy indokolt lenne, amúgy is 1,5 órával előttem ér haza, így valamit minden nap csinál. Nem is várom el tőle, hogy helyettem vezesse a háztartást, de nyugodtan besegíthet.

Én a helyedben megpróbálnám elmagyarázni neki, hogy a fizika erőd Neked is véges, bár talán ezt rögtön az elején le kellett volna tisztázni.

Amúgy ha figyelne rád, észre vehetné, hogy nem vagy jól.

2019. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik kutya ugat...


Ezért tud veled mindent megtenni, megszokta.

2019. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!