Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki magányosnak érzi magát a saját házasságában?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek ilyen embereket...na ők voltak akik idővel félreléptek...
2019. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
...azt hiszem elsírnál magam ha valaki virágot hozna nekem és udvarolna...
2019. febr. 13. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti én pontosan ebben a cipőben járok sajnos. És ahogy az első hozzászóló irta, meg is történt az, amitől sokan tartanak.
2019. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vajda Gábor válasza:

Az már csak papíron házasság...tapasztalat...jobb minél előbb kilépni belőle...

Én már úgy is léptem bele...mert abban hittem hogy megkomolyodik...tévedtem...most válunk....

2019. febr. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 jani273 ***** válasza:
40%

Rengeteg ember akinek 1000 baratja van es mindennap tarsasagba jar, maganyos. Lehet millimos vagy szegeny.

A magany belulrol van csak te tudod legyozni. Depresszioddal menj el psychiaterhoz. Ne Psychologushoz, mert az akarki lehet igazabol nem egy szakma csak kerdezoskodes.

Psychiater aki gyogyszert is tud felirni.

2019. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta magányos vagyok. Borzasztó érzés. És persze az lett előadva, hogy én vagyok mindezért a hibás. Egy ideig elhittem sajnos. Most pedig már hiába kapálózok.
2019. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
0%
Az előttem szólók el is hiszik, hogy ők mindent megtettek azért, hogy ne így legyen. Sőt megszegik házassági szövetségüket, és ezt természetesnek tartják. Pedig az örök érvényű Isten előtt. A magányosság érzése démonikus eredetű. Én is évtizedekig szenvedtem általa. Az érzésekre apellál, mely az értelem, érzelem, akarat. Ezeket befolyásolja, és vonz a házasságtörés felé. A célja a szövetség felbomlásának elősegítése, a bűnre csábítással. Az I. Korintusiakhoz írt levél 13. fejezete rögzíti írásban, mi a szeretet. Ezt kellene megtanulnod, és mikor elkap a keserűség újra, és újra kimondani a száddal ezeket a sorokat megvallásképen. De még jobb Jézus nevét segítségül hívnod, ha igazán szereted a párodat. A kapcsolatotokat csakis Te tudod rendbehozni, de ehhez nyíltan és őszintén beszélned kell a pároddal is, hisz az életben csakis rá számíthatsz. Naponta kellene egymással töltenetek úgynevezett "minőségi beszélgetésekhez" időt. Ez is segíteni tud. Kizárva a külső behatásokat, csak egymás szavára koncentrálni. Persze a megvallásokat folyamatosan tenned kellene. Ezek a szavak beépülnek a bensődbe, és valósággá válnak.
2019. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
56%
Kiegészítésképen. A férj feltétel nélküli tiszteletet kér, és ha megkapja képes megváltozni. A feleség feltétel nélküli szeretetet kér, és ha megkapja képes a változásra. De meg kell érteni, mit jelent a FELTÉTEL NÉLKÜLI kifejezés. Nem akkor adom ha majd úgy érzem, megérdemli, hanem minden helyzetben biztosítom azt számára. Akár jót cselekedett, akár rosszat. Nem éreztetem vele durcásságomat, sértődöttségemet, hanem ezeken átlépve nyíltan szóváteszem. Csendben, szelíden. nem állandóan ismételgetve magam. Ennek megbeszélésére való a minőségi együttlétek ideje.
2019. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól mondod utolsó, szeretet, tisztelet és sok minőségi beszélgetés kellene, hogy a házasság is minőségi tudjon maradni.Istent én ebbe nem keverném bele. Vannak akik "csak" polgári házasságot kötöttek és utána templomit nem. Mert mondjuk nem hívők vagy különböző vallásúak. Náluk ugyanúgy működhet a házasság kiválóan, illetve ellaposodhat, mint a hívő embereknél.

Válaszom: Igen Kérdező, sokan érzik magukat magányosnak házasságban.

2019. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem papolással oldható meg a probléma. Ha valaki ír privátban, szívesen vázolom az igen valószínű okát. Mert lehet rajta segíteni szembenézéssel és a magányosság érzés valódi okának a megtalálásával. Ezt egyik hozzászóló sem említi.
2019. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!