Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van ez? Miért változik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért változik meg minden?

Figyelt kérdés
2,5 éve élünk együtt a férjemmel és fél éve vagyunk házasok. Teljesen véletlenül jöttünk össze, mind a ketten csak kalandot akartunk de valahogy más vége lett. Az elején nagyon jó volt minden azóta csak egyre rosszabb. Úgy érzem én vagyok neki az utolsó. A szex nagyon lecsökkent, inkább kiveri... Változni pedig nem változtam. Mindig csak akkor csináljuk mikor ő akarja. Nagyon sokat veszekszünk emiatt is. Szinte alig beszélgetünk és ez nagyon rossz mert nagyon szeretem. Egyszerűen egy olyan személyiség hogy nem lehet vele megbeszelni a dolgokat vagy ha igen akkor veszekedés lesz belőle. Szeretném megjavítani a kapcsolatunkat de egyszerűen nem tudom már mit csináljak.
2019. febr. 14. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Megvàltoztatni nem fogod tudni,nem is kell.Figadd el,hogy ő ilyen.Szervezzetek közös programokat,az mindig jó
2019. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

>Egyszerűen egy olyan személyiség hogy nem lehet vele megbeszelni a dolgokat vagy ha igen akkor veszekedés lesz belőle.


Miért jöttél össze egy ilyen emberrel? Hogyan gondoltad, hogy egy egész életen keresztül működni fog az, hogy nem oldjátok meg a problémákat? Hogy lehetséges ekkora naivitás?


Az életben, a párkapcsolatokban a problémák és a változások elkerülhetetlenek. Ezért csak úgy lehet ezeket működtetni, ha a változásokat kezelitek, a problémákat megoldjátok. Ha valaki erre képtelen vagy nem hajlandó, azzal NEM LEHETSÉGES jó kapcsolatot fenntartani. Maximum oda juthattok el, hogy csendes utálatban megtűritek egymást és időnként nagyokat veszekedtek.


Az egyetlen lehetőség az, ha először megtanultok kommunikálni, utána pedig megtanuljátok megoldani a problémákat. Ha lehetséges.

2019. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Gratulálok, hogy egy tiszavirág életű kis kapcsolatocskából sikerült azonnal házasságba ugrani. Edd meg, amit főztél.
2019. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak dugni kellene összejárni, ha elköteleződnél valaki mellett. Ha házasságra adja a fejét az ember, akkor meg is kéne ismerni egymást....És ez nem idő függvénye, csak mondom. Mi 1,5 év után házasodtunk, 7+ éve, és azóta is csak erősödött a kapcsolatunk.

A kapcsolatot megjavítani csak 2 ember tudja. Ha ő ebben nem partner, akkor vagy így szívsz életed végéig, vagy válsz. Nincs mese.

2019. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

uristen csak nehogy gyereket szulj neki azt remelve hogy attol majd megvaltozik


nem ciki szakember segitseget kerni

ha keptelenek vagytok kommunikalni (ami az irasodbol kiderul) akkor el kell menni vhova segitseget kerni


nem feltetlen rogton csaladsegito/sex-pszichologus hanem vannak onfejleszto, kommunikacios tanfolyamok


ha nem valtoztatjatok meg onmagatokat, a kapcsolat sem fog valtozni!

2019. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3,4-es mint írtam de lehet nem voltam elég világos. Fél évig jártunk, 2,5 évig éltünk együtt és UTÁNA házasodtunk.
2019. febr. 14. 20:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat 2 évig éltünk együtt
2019. febr. 14. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Mégsem ismerted meg rendesen.... Ő nem megvàltozott, mindig is ilyen személyiség volt.
2019. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!