Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet házasság vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet házasság vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés
Feleségem kijelentette hogy sose vonzódott hozzám, azért jött hozzám mert nagyon jó ember vagyok, nagyon szeret mint ember és ilyen férfitől szeretne gyereket mint én, mert nagyon jó apa lennék...
2019. ápr. 22. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Én válnék amíg nincs gyerek.
2019. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. De borzasztó csinos nő és nagyon szeretem és nagyon hiányozna
2019. ápr. 22. 18:11
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Meg lesz az általa áhított gyerek, nagy valószínűséggel, már csak lakótársak lesztek. Nézheted 2 méterről, milyen csinos.
2019. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
A legtöbb így működik,csak az anyagiak tartják össze.
2019. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. Pontosan.... Szerintem a házasságok 90 százalékánál 10 éven belül el elmulik a vonzalom és szeretet lesz, ezzel az erővel senkinek nem lenne szabad házasodni
2019. ápr. 22. 18:18
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Akkor csinálj neki gyereket, és nézd végig, ahogy keres olya(noka)t, aki(k)hez vonzódik is!

Csak ide ne gyere vissza sírni 3 év múlva, hogy rendszeresen csal az asszony, válni meg nem tudsz, mert viszi a ház felét, a pénzt, meg a gyereket, és még a gyerektartást is fizetheted....

2019. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha az jut eszedbe róla először, kérdező, hogy "borzasztóan csinos nő", akkor kizárt, hogy szerelmes lennél belé. Ez csak sima kanossággal vegyes birtoklási vágy.
2019. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

Hazamegy hozzád?

Szexeltek?

Jó nő?

Megbízható?

Kedves?


Ha a válasz, mindre IGEN, akkor szeresd őt!

EZ a házasság, nem a romantikus, lányregényes, maszlag.

2019. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Igy lett alkoholista párom anyukája....nem vonzódott a férjehez aki mindig italt adott neki hogy legyen kedve szexelni....
2019. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog működni hosszú távon.
2019. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!