Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elfogadható az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható az, hogy egy 40 éves férj, este 10. kor sörözik 2,25 éves fiatal lánnyal?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, második babámmal itthon.

a férjem 40 éves és egyetemista, estire jár, és az iskola után néha néha beül velük sörözni, olyankor tanulnak meg iszogatnak.

Azt mondta, más csoportok is ezt csinálják, akkor ő neki is jár.


Bevallom, nekem ez igen rosszul esik, de már nem merem szóvá tenni!


10 éve együtt, és az egyetemig nem volt semmi gond velük, azóta néha titkolja, ha ezzel a két lánnyal van valami közös beadandó, vagy összeülnek vizsgázni, meg most ugye akkor sörözni is beültek már, mert az egyetemre már nem lehet mindig beülni tanulni. ő, egy másik férfi és két lány.


Mondjátok meg őszintén, én vagyok nagyon parás, vagy van okom aggódni.

Köszönöm szépen a válaszokat



2019. máj. 13. 11:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nagyon gáz viselkedés,erre ennyit tudok mondani. 40 éves,nem 23, van családja,2 gyerek,az egyik baba ráadásul...Kell néha a lazulás de ez így akkor is érdekes. Azt nem mondom,hogy mindenképp aggódnod kell,lehet tenyleg csak haverok.
2019. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom most éli meg azokat az éveket, amit más 18-25 között él meg. Rájött, hogy bulisabb ez, mint otthon a gyerek, feleség... bocsi
2019. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Számíthatok arra, hogy az egyik lány megtetszik neki majd és többet akar tőle?
2019. máj. 13. 11:45
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

"Rájött, hogy bulisabb ez, mint otthon a gyerek, feleség... bocsi"


Nyugi, a feleségeknek is bulisabb lenne két fiatal csődörrel borozgatni, mint otthon ülni a lestrapált férjével.

2019. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

4: akkor most menjen a feleség is? nem erre gondoltam, de persze neki most jobban tetszik, hogy nem ott kell a két gyerekkel foglalkozni, hanem sörözgetni meg stb.

amúgy én párom is járt esti iskolába, és ugyanúhy hazajött este 9kor mikor végzett! szóval ez férfifüggő

2019. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
akkor nincs okom aggódni. Amúgy két meglehetősen csinos lányról van szó, amolyan hosszú hajú fekete bőrdzsekis vékony csinibabák..
2019. máj. 13. 11:48
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Btw elég hülyének (meg persze gerinctelennek) kell ahhoz lenni,hogy 25 éves csinos lányként rányomuljon valaki egy házas,2 gyerekes 40 éves férfira:D Meg hát alapból nem kéne olyan pasi aki elhagyja a családját más miatt
2019. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Szép férj, ahelyett hogy a feleségének segítene otthon, aki a gyerekeivel foglalkozik egész nap, inkább fiatal libákkal szórakozik. De te választottad, úgyhogy téged se tudlak sajnálni.
2019. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
7: elhagyni? ugyanmár, de egy két numerára ha kapható a pasi, akkor miért ne? lelkes 40es, aki belead mindent egy fiatalabb nőnek.
2019. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%

#6


Tudjuk, a férjed meg egy Brad Pitt hasonmás.

2019. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!