Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a feleségem?

Figyelt kérdés
Márciusban volt egy balesetem, és eltört a combcsontom. Nem túl vészes, szépen gyógyúl,csak dolgozni nem tudok így. Emiatt a feleségem kénytelen volt munkát keresni, hogy fizetni tudjuk a lakáshitelt. Azelőtt háztartásbeli volt, mert kerestem annyit, hogy kényelmesen megéltünk, csak nem halmoztunk fel elegendő tartalékot az ilyen esetekre. Mióta dolgozik egy sárkánnyá változott, folyamatosan panaszkodik, és mindig fáradt. Minden cselekedetem idegesítí, már az is bosszantja, hogy túl hangosan kopog a mankóm. Ami pedig a leginkább bánt, hogy tegnap azt mondta, hogy csak szinlelem a fájdalmat azért hogy ne kelljen visszamenjek dolgozni.

2019. máj. 15. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Megszokta a kényelmet és téged hibáztat, amiért ezt neki fel kellett adnia.
2019. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nyugodt körülmények között beszéld meg vele. Ha kiabálni kezd, ne akarj felül kerekedni, mert rontasz a helyzeten. Ez nem megalázkodás, megalkuvás, visszavonulás lenne. Hidd el, hogy nem. Keress egy másik alkalmat.

F.

2019. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Ne csodálkozz ezen, munkába jár, háztartást vezet, és ellát egy rokkantat. Nem tudom neked mennyire lenne jókedved ha három főállás szakadna a nyakadba, csak úgy.
2019. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Éngem nemkell ellátni, a beleset után 2héttel már itthon főztem.
2019. máj. 15. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

1 válaszolóval teljes mértékben egyet értek. Gyakorlatilag a pénzért el veled

Most megtudja mi a Magyarok Istene..

2019. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

És még az ilyen ocska nőt is képesek védeni a női hozzászólók. Nyilván a pénzedért van csak veled, de még akkoris “jajj ne csodálkozz”. Undorító. Persze ha ezt ferfi csinalja?! Dobd ki, lépj le, hogy meri jézusom...

Kétszínűség netovábbja ez.

2019. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Azért viselkedik így, mert nem szeret téged. Bocs az őszinte véleményért. De én biztos, hogy nem viselkednék így a férjemmel, pláne ha sérült és szenved, pláne, ha előtte eltartott. De máskülönben se, mert szeretem.

Aki szeret, annak nem teher a másikért dolgozni, azt nem bosszantja a másik jelenléte.

2019. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben nottem fel, annyi kulonbseggel h szuleim kozul mindketten dolgoztak de Anyam csak magara keresett es Apumnak volt olyan fizuja h eltartson mindenkit.

Mostanra is egyutt vannak, de Anyam nagyon penzehes es undorito mod beszel apammal aki eddig se de ezek utan se jar gyakrabban haza, csak par hetente ket napra.... o szereti anyamat mert a felesege de ennyi tizenev utan belatta hogy nehez Vele.. es beletorodik..

nagyon rossz latni hogy kettojuk kapcsolata milyen de sajnos kettojuk dolga es nem mase h ferj es felesegkent hogyan oldjakmeg a problemaikat......

2019. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!