Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert lehet ennyire gyerekelle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet ennyire gyerekellenes a ferjem?

Figyelt kérdés
A ferjemmel nagyon jó a hazassagunk. 6 éve hazasodtunk ossze, 2 év együttélés után. Szerencsére minden működik koztunk.. szex, kommunikáció stb... Egy valami zavar és egyre inkább, hogy ő kb 2 éve kategorikusan kijelentette, hogy neki soha az eletben nem kell gyerek. Ilyen uruggyel, hogy ebbe a szar vilagba minek? Egyszerűen nem tudom meggyozni arrol, hogy jó dolog az apaság és ezt meg fogja később bánni, de nem érdekli. Mindig azzal jön, hogy lehet higyjem el gyerek nélkül is teljes eletet élni. Rajottem arra, hogy az iranta erzett szerelmem es szeretetem miatt probalom elfojtani a gyerek iránti vagyam, csak hat ez meddig birhato igy? En meg fiatal vagyok ilyen szempontbol, 30 eves... de a ferjem 41...

2019. máj. 19. 11:22
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
69%

Mielőtt összeházasodtatok mi volt erről a véleménye?

Amúgy én abszolút egyetértek vele, nem látom értelmét ebbea világba gyereket szülni és ez nem csak ürügy. Előfordulhat, hogy nála sem az...

2019. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Hazassag előtt azt mondta hogy szeretne gyereket. Még azt is mondta, hogy hazassag utan 1 evvel....
2019. máj. 19. 11:27
 3/46 anonim ***** válasza:
84%
Ez nálam extra való ok lenne. A férjed lehet pótolni, de a saját gyermek utáni vágyat nem. Nincs az a férfi, aki miatt lemondanék a gyerekről.
2019. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%

Miért kell lepontozni? Vajon mikor lesz elfogadható, hogy valaki nem akar gyereket? :D Atyaég.

Na az a nagyobb baj, hogy előtte mást mondott. Így vagy közben ment el a kedve, vagy veled nem akart soha gyereket vállalni és csak halogatta.

2019. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%

Ha 41 evesen 2 kerek éve kategorikusan elzarja magat a gyerekvallalas gondolatatol akkor azt nem ertem hogy Te mire varsz?


Ne haragudj amugy a velemenyem miatt, de szerintem ha gyereket akarsz valj el tole. Ha belekenyszerited az apa szerepbe amikor o nem akarja, akkor vagy egy szar hazassagot fogsz kapni vagy egy szar apat. Egyik se jobb a masiknal. Nem fog megvaltozni, foleg nem ilyen korban. Neked meg van idod, keress olyat aki akar gyereket, ne mondj le az almodrol.


Btw, vannak olyan ismeroseim akik lemondtak a parjuk miatt az anyasagrol, egytol egyig megbantak es elhagytak a parjukat, de mar csak akkor amikor nem tudtak gyereket vallalni, es azota is banjak, hogy nem leptek le elobb es nem kerestek olyat akivel kozosen megelhettek a gyerekvallalas szepseget.


Neked sem erdemes feladni valami olyat, amire te vagysz csak azert mert osszehazasodtal valakivel aki nem akarja....

2019. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
70%

Nem az a baj, hogy nem szeretne gyereket, hanem hogy ezt nem tisztáztatok mielőtt osszehazasodtatok.

Ha te szeretnél, előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatnak, ki fogsz szeretni belőle.

2019. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
De tisztaztuk hazassag előtt a gyerekvallalast. Es akkor nagyon is ugy tűnt hogy szeretne. Mondjuk előző hosszú parkapcsolataba sem szuletett gyerek, miatta.... Hozzam ragaszkodik, meg erzem higy szeret, fontos vagyok neki ahogy ő is nekem.
2019. máj. 19. 11:33
 8/46 anonim ***** válasza:
93%
Akkor valószínű csak hitegetett... Mert tudta, hogy neked fontos. Vagy időközben próbálta rávenni magát, hátha megjön a kedve.
2019. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
97%
Ha megbeszeltetek hazassag elott, hogy legyen majd 1 gyerek, de aztán mégse akarja, akkor válj el...
2019. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezted már tőle, hogy miért változott meg ennyire a véleménye?
2019. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!