Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van így egyáltalán bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így egyáltalán bármi esélyem továbblépni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz házasságban élek, mióta megszületett a gyerekünk. Férjem nagyon féltékeny a gyerekre pedig vele is foglalkozom. Már amikor itthon van és nem maszekol vagy dolgozik. Pedig nem lenne annyira szükségünk rá. Árad belőle, hogy a gyerekre féltékeny mivel előtte nem volt ilyen. Mióta megvan a baba többször volt, hogy megfenyegetett vita közben. Legutóbb is azt mondta "az a szerencséd hogy nálad van a gyerek". Ekkor eldöntöttem lépni fogok mielőtt bajom esne, neadjisten még a gyereknek is. Bár tudom hogy nem tenné meg de kitudja. Úgy van vele, hogy mivel duci vagyok nem kellenék senkinek ezért mindegy mit mond. Nem mintha előtte nem lett volna barátom. De tényleg úgy érzem nem csak duci de csúnyább lett az arcom. Úgy érzem esélyem se lenne találni valakit akit érdekelnék komolyan. A problémám az, hogy nincs hova mennem. Közös a házunk.

Nem tudom mi tévő legyek.


2019. máj. 20. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi a kérdés?
2019. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

A félelem a legnagyobb gát.


Nincs olyan, hogy nem kellenél senkinek, ezt próbálja neked beadni?


Ez a pasi semennyire sem tisztel és az értékrendje sincs a helyén. Ha azt fontolgatod már, hogy elmész és a félelem tart vissza, akkor lépj. Meglátod majd, hogy nem fogod megbánni...


Sajnálom. :(

2019. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Menj el a rendőrségre és tégy feljelentést, hogy a párod megfenyegetett. Kérj távolságtartási végzést. Csak van olyan élő ember, rokon, barát, akihez mehetsz. Ha el kell másik városba utaznod akkor tedd meg.


De azt kétlem, hogy a gyerek születése miatt vált ilyenné. Szerintem eddig is ilyen volt, csak nem vetted észre.

2019. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lilla64 ***** válasza:
100%
Ez a pasi egy egoista.És mi az,hogy nem kellenél senkinek?Ha ez igy megy tovább,előbb-utóbb fizikailag is bántalmazni fog.Lépjél amig nem késő.Az yleg baj,hog nincs hova menjél,de valahogy csak meg lehetne oldani.
2019. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Menjetek el párterápiára, próbáljátok ezt megbeszélni. Innen szerintem még van visszaút.
2019. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Minden ffi aki valójában fél attól hogy elveszti a társát, ezzel jön hogy ronda vagy úgyse kellesz senkinek. Az én exem ugyanez volt.... pedig sokszor mondták milyen szép vagyok de ő hajtotta hogy ronda vagyok úgyse kellek senkinek majd.

A félelmet úgy kell legyőzni, hogy annál ami most van csak jobb lehet az ami most neked bizonytalan!!!! És bár nem a párkeresés volt az a cél de hát mindig akkor toppan be vki az életünkbe amikor nem is várjuk nem is keressük. 2 gyerekkel találtam egy szerető párt aki gyönyörűnek lát es ezt 5 év utan is érzékelteti. A legjobb döntés volt. Kitartást és főleg sok bátorságot kívánok!

2019. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem azért, nem okés, amit a pasi csinál. De ti tényleg ilyen könnyen mondjátok valakinek, hogy hagyja ott meg jelentse fel a férjét?
2019. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Ezt a kedves privát üzenetet kaptam a nagyon intelligens, kedves Dorottyától:


"Minek makogsz olyan dolgokba bele, amit nem értesz?


Mi a kérdés? :D


Anyukád nem mondta, hogy a felnőttek dolgába ne böfögj bele?


Na peace, meg szeretet meg minden, de nem értem ha nem tudsz segíteni, ez mire jó?"

2019. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Én már menekültem volna gyerekestől!


N

2019. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a Dorottya? Lehet a kérdező?
2019. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!