Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire tolerálja a házastárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálja a házastársatok, ha olvastok, filmet néztek, rádiót hallgattok esténként?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy azt kérte, ha Ő is otthon van, inkább ne, mert akkor nem övé a figyelem?

10 éve vagyunk együtt, gyerek nincs.



2019. máj. 20. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavarja..en rejtvenyezek mellette,jatszok a telefonon.persze nem allandoan.max 1 orat vesz el a napombol..a tobbiben vele foglalkozom.
2019. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem nősültem meg pasztmek, nincs kinek mit tolerálni. Be is bhaszna, ha bárki beszabályozna.
2019. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Béla. A Király. ***** válasza:
93%

A TV és rádió zavaró tud lenni. De olvasni a

szoktunk egymás mellet az ágyban vagy a kanapén.

2019. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak csendre vágyik vagy nem kedveli azokat a műsorokat amiket te.

Külön helyiség vagy sok tolerancia.

2019. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem maga a film/műsor zavarja, próbáltam fülhallgatóval is. Inkább az, hogy nem rá figyelek, csendes vagyok, ilyenek. Ha játszom, gépen, mobilon, az nem zavarja.
2019. máj. 20. 23:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Mivel megvan az együtt töltött minőségi idő is így semennyire nem zavarja. Nem lehet állandóan egymáson lógni, meg kell lennie az "én-időnek" is. Persze, az is fontos, hogy ne úgy teljen minden nap, hogy hazamegyünk és nyomkodjuk a telefont meg nézzük a TV-t. Meg kell találni az aranyközéputat.

Én nehezen tolerálnám, ha a párom mindig hisztizne amikor meg akarok nézni egy filmet, hogy miért nem vele foglalkozom.

2019. máj. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" Ha játszom, gépen, mobilon, az nem zavarja."

Miért, olyankor rá figyelsz? Dehogyis.....csak a tv, rádió zavarja.

2019. máj. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Együtt filmezunk, vagy ha nincs semmi akkor beszelgetunk.
2019. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A játékra nem figyelek annyira, mint egy könyvre, filmre. Meg is mondta, h ha valamire koncentrálok, azt viseli nehezen. Illetve, ha fülhallgatót használok.
2019. máj. 21. 08:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Többnyire együtt szoktunk filmezni, de egyikőnk sem morog azért, ha a másik megnézne egy meccset vagy egy nagyon csöpögős filmet. Közben a másik is elfoglalja magát.


Mondjuk mi nem güzülünk bele annyira a képernyőbe, szóval ha mondjuk én nézegetek egy játékwebshopot, ő meg meccset néz, simán megnézi, ha mutatok valamit és elmondja, hogy tetszik-e neki, vegyük, v ne vegyük meg a gyerekeknek. Ugyanez fordítva, szívesen megállítom a filmet v leteszem a könyvet a mondat végén, ha mutatni szeretne valamit, v kér egy pohár valamit.

2019. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!