Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Menthető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Menthető? Miért álmodok közben Bvel?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.....de megprobálom felvázolni a problémát. Sajna hosszú lesz. De megprobálom tömören.

5 éve leszünk együtt a férjemmel. Van egy 3 éves kisfiúnk is. Régebben volt egy nagy szerelmem, nevezzük Bnek. De nem jött össze a dolog vele sajnos. A férjemmel egész jó a házasságunk. Viszont az elmúlt fél évben, 1 évben én úgy érzem hogy nem jó irányba haladunk. Nem tudom hogy bízzak meg benne. Ezt a fiúnk születése után kezdte. Mármint adott okot arra , hogy elinduljak le felé magamban a lejtőn. Akkoris csak füllentett de ott valami kisiklott bennem és azóta is füllent vagy hazudik. Ezért nem tudok benne már bízni 100%ba.Volt hogy szavakkal sértett, mindennek elmondott. Meg hogy milyen jó nekem a gyerekkel itthon vagyok és tespedek a pics@mon. Ezt rengetegszer megkapom. Egyszer kaptam egy nagyobb ütés felét a kezemre. Ott eltört bennem valami képletesen. Hála isten azóta nem fordult elő. Viszont ez óta az incidens óta néha feltűnik álmomban B. Van hogy 2 naponta folyamat de van hogy csak 2 hét múlva. Úgy érzem csak a veszekedéseink miatt gondolok rá. De nem tudom. Az a baj hogy folyton morog velem a férjem. Én próbálok minden erőmmel a kapcsolatunk helyre hozásában, tényleg. Félre teszek minden rossz érzést. De elkezd velem morogni és az élettől is elmegy a kedvem. Próbáltam leülni vele. Mondtam neki többször is finoman burkolva hogy úgy érzem nem azt érzem mint rég, hogy nem olyan a kapcsolatunk mint amilyennek kéne lenni és én nem érzem azt amit kéne érezzek. Többször leültem vele komolyan ezt megbeszélni. De csak azt mondja fáradt vagyok meg hogy minden oké......de én nem ezt érzem. Már lassan meg sem öleljük egymást. Szex meg másfél két havonta ha össze jön. Még gyerek születése után is jobb volt a helyzet. De most..... Azt se mondjátok hogy legyek a férjemmel kettesben mert nem használ sajnos. A pici majdnem minden hétvégén a mamáéknál alszik szombaton. De a férjem korán elalszik vagy telefonozik mellettem. Filmet sem néz velem már egy ideje. Pedig az is jól esne ha legalább egy filmet bedobnánk vagy valami. Közös dolgok sem jönnek be már vagyis nem használ se mozi se semmi. Ha jó is a kedvem megbánt valamivel egyszerre. Ezelőtt a gyerekkel is kiabált. Meg előtte akart vitatkozni velem. De nem hagytam persze egyiket sem.

Bvel sűrűsödnek az álmaim.

És nem tudom hova tenni igazából. Megkutyult csak még jobban.

Mit tegyek hogy megmentsem a házasságom? Szerintetek helyre tudom ezt még hozni? Köszönöm mindenkinek :/

Egy kétségbe esett, reményvesztett anyuka



2019. máj. 22. 20:08
 1/6 lilla64 ***** válasza:
100%
Én ebből a házasságból kilépnék ha még fizikailag is bántalmaz.Azért álmodsz az exeddel,mert kezdel eltávolodni a férjedtől a durvasága miatt.Ami nagyon is érthető.
2019. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De nem az exem. Semmi nem volt köztünk mert fiatalabb picit nálam. De nagyon nagyon bejött B. Aztán ismerkedtem a férjemmel és valahogy sikerült lezárnom. De láthatólag nem véglegesen.....sajna
2019. máj. 22. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami hiányzik.Ha nem B-re gondolnál,akkor lenne más,mert nem vagy boldog.Ha meg B nagy szerelmed volt,nem is nagyon fogod tudni elfelejteni.A vége úgyis szétválás lesz előbb-utóbb,de jobb,ha te mondod ki.
2019. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 éves gyerekkel egyedül nem lesz egyszerű. Anyagiakat meg tudod oldani?

B-re én nem gondolnék. Nem B kell neked, hanem egy olyan, aki nem akar valamiért büntetni.

2019. jún. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férjednek mentális zavara lehet. Nem valószínű, hogy rögtön orvoshoz tudod küldeni - elsőre...


Talán megpróbálkozhatsz egyházi mentálhigiénés tanácsadókkal. (Mivel nyári szünet van a templomokban, egyházközségekben is, már csak ősszel fogod tudni kiaknázni a lehetőségeket.) HÁZASSÁGMENTŐ TANÁCSADÁS - erre gondoltam.


Érdemes lenne szakkönyveket keresned - esetleg lakóhelyedhez közeli könyvtárban, ha van - mentális zavarok kezdődő tünetegyütteseiről (agyi érszűkület, afázia, stb.)


Ui: jártatok jegyesoktatásra, mielőtt feleségül mentél hozzá? Ott mit mondott a pap/lelkész/hitoktató/jegyesoktató?

2019. jún. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz ezt olvasni, úgy tűnik mindent megteszel, hogy jobb legyen a kapcsolat, de a férjedet nem érdekli. Mikor kezdtetek eltávolodni, történt valami? Ő is akart gyereket, milyen körülmények között vágtatok bele? Mióta ilyen lekezelő, erőszakos veled? Miben hazudott neked?
2019. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!