Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjetek csaladja nem fogadna el titeket?

Figyelt kérdés
Mi lassan 9 eve vagyunk házasok a férjemmel, de a párom csaladja valamiert nen tud engem elfogadni. A mi házasságunk nagyon jó, semmi problema nem merul fel, csak hát a ferjem kwdves rokonsága egyszeruen mar gallyra vag idegileg teljesen. Minden heten kell velük talalkoznim, mert aposomnal van csaladi osszejovetel, de en mindig ugy jovok el onnan hogy megbantanak valamivel. Mar a nezesuk is felem kiakaszto. Ti mit tennetek a helyemben?
2019. máj. 23. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el.
2019. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem mennék el mindig csak nagyon ritkán és beszélnék a férjemmel ha nem áll ki mellettem és nem véd meg akkor menjen máshoz.
2019. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó , ha idézőjelben nincs szülői kapcsolatom, nem kell senkinek sem megfelelni rajtam kivűl..
2019. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell" velük minden héten találkozni. Menjen a férjed egyedül, vagy szóljon be nekik, hogy hagyjanak téged békén.
2019. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjem családját, főleg az anyja miatt nem látogatom évek óta. Se ünnepkor se csak úgy. Eleinte erőltettem a dolgot, de amikor minden alkalommal gyomorideggel jöttem el, megbeszéltem férjemmel, hogy miért menjek oda, ahol nem látnak szívesen, nem beszélnek hozzám tisztelettel, vagy amikor "olyan volt a hold állása" semmibe sem vettek. Szerencsére férjem megértett, ugyanis szem - és fültanuja volt mindennek. A gyerekeket ő viszi, én meg addig pihenek, akváriumot takarítok, olvasok :) nem kötelező neked sem menned és szintén nem kötelező SENKI megaláztatását eltűrni. Az nem indok, hogy a párunk anyja /családja.. És akkor már bármit megtehet, bármit kimond mielőtt átgondolja
2019. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen kihagynám a pofaviziteket. Ugyan a 8000 km távolság miatt, de én idáig összesen kétszer találkoztam a férjem családjával és akármennyire kedves, jószívű emberek, ez nekem így ideális.

Az mondjuk megint más kérdés, hogy össze se jönnék olyan emberrel, akinek olyan szorosak a családi kötelékei, hogy minden héten haza akar járni és még engem is rángatna magával..

2019. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten??? Jézusom, ennyiszer még akkor se mennék, ha nagyon jó lenne a viszony. :D

Ne menj vagy ne menjetek, aztán kész.

2019. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a ferjem csaladjanal az ilyen heti egyszeri csaladi osszejovetelek kotelezoek. De szerintem utoljara voltam. Most mar nagyon eleg volt beloluk. Ha tovabbra is kell mennem akkor ez a hazassagunkba fog kerülni, azt meg nem akarom. Egyebkent is semmibe se vesznek. Volt mar olyan hogy kihagytam par alkamat, akkor meg az volt a bajuk, hogy hol vagyok??? De ha neg ott vagyok a kutya hozzam nem szol es foleg a sogornom vagja is ram a pofakat meg direkt hatat is fordit felem amikor beszelget anyósomnal
2019. máj. 23. 12:56
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezőek? Ne hülyéskedj már, felnőtt ember vagy, mit csinálnak, ha nem mész? Duzzognak? És akkor mi van? :D
2019. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 lilla64 ***** válasza:
100%

Ne menj el.Mond el a férjednek,hogy kikészülsz ide4gileg minden ilyen látogatástól.Ha másképp jól müködik a házasságotok meg fogja érteni.

Amúgy meg tényleg sok ez a heti szinten való jópofizás.

2019. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!