Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek hogyan reagálna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagálna?

Figyelt kérdés
Azt tudnotok kell, hogy egy jó ideje házasok vagyunk és nálunk is elég gyakori, hogy összekapunk valamin. Ezúttal eléggé elfajult a veszekedés és nagyon rideg az utóbbi pár napban a kapcsolatunk. Szeretném kiengesztelni és a következőt terveztem. Elmegy a barátnőjével egy pár órára, én pedig a nappalit rózsaszirmokkal szórnám szét, gyújtanék gyertyákat, sütnék palacsintát és bekészíteném a kedvenc filmjét. Mi a véleményetek? Túl sok lenne? Ha van valami ötlet, írjátok meg légyszi!

2019. máj. 24. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

A legtöbben nem szeretik az ilyesmit, ez már nem az a világ. A sorozattal és a palacsintával még betalálhatsz, de a rózsás cuccon vagy nevetni fog (nem gúnyosan, hanem csak úgy), a gyertyázást meg gáznak tartja majd, mert "de ódivatú".


Maradjon a palacsinta és a sorozat és EGY gyertya és EGY szál a kedvenc virágából ami nem feltétlenül kell a full klisés rózsa legyen, ha mondjuk a szegfű vagy a napraforgó a kedvence, akkor vegyél azt. Én nem vagyok nő, de örülnék ilyesminek adott esetben, csak azzal a változtatással, hogy virágot ne adjon, max egy Flowey-t ( [link]

2019. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a párod, de szerintem igen örülne neki:)

Nem tudom min kaptatok össze vagy hogy mennyire komoly, de a romantkkus este után masnap azért nem árt megbeszélni a problémát.

2019. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek marhaságok! Hidd el néhány őszinte, kedves szó csodákra képes. Aztán a szavaidat támaszd alá tettekkel is. Beszéljétek meg a problémáitokat, toleráljátok egymást, élni és élni hagyni. A palcsinta maradhat😉 persze a fentiak csak akkor érvényesek, ha nem volt megcsalás, mert az nagy gáz.
2019. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani, mert vannak nők, akik teljesen elalélnak a rózsaszirom-gyertya kombótól és vannak, akik szerint nyálas dolog. Szerintem rém nyálas és sablonos, de egy barátnőmnek pont az az álma, hogy egyszer ilyen meglepetésben legyen része, mint amit leírtál. Neked kell tudnod, hogy a feleséged szereti-e az ilyen romantikus dolgokat. Ha igen, akkor remek ötlet.

A palacsinta szuper, ha tudsz palacsintát sütni és nem most próbálod életedben először. És tudod, hogy milyen tölteléket szeret. És gyorsan csináld, hogy mire hazaér, kiszellőztess és ne olajszag fogadja. (De ezek csak részletek). A filmnézés mindig beválik.

2019. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lilla64 ***** válasza:
A film és a palacsinta jó ötlet,de kérdés,hogy a feleséged mennyire romantikus.Ha igen,akkor jöhet a rózsaszirom,és a gyertya..Én nem szeretem az ilyesmit,szappanoperába illő jelenet,de ahányan vagyunk annyi félék.
2019. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a romantikát, és amit leírtál, alapvetően tök cuki, és örülnék egy ilyen meglepinek.

DE. Hasonlóan összekapkodós kapcsolatban, egy ilyen balhé és ridegeskedés után én jobban tudnék értekelni egy őszinte beszélgetést, minden körités nélkül.

Nekem erről a meglepiről az lenne az érzésem, hogy most kötelezően meg kell bocsássak, mert melózott a dologért, holott a probléma ugyanúgy fennáll, ezzel csak szőnyeg alá söpröd.

Emiatt dühítene.

2019. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már, de úgyérzem picit még távolságtartó. Ezzel szeretném feloldalni.
2019. máj. 25. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:

ez bocsánatkérésnek túlságosan "romantikus". mármint, romantikus estét és szexet akarsz, vagy bocsánatot kérni?

még az is lehet, h hátsó szándékot sejt majd, és még jobban megharagszik.


bocsánatkérésre egy nagy csokor virág ideális. 15-20 szál rózsa, az univerzális, de persze ha van kedvenc virága (és azt illene tudnod) akkor az, egy szép csokorban.

azért nem érdemes mást adni (ékszer, stb) mert akkor arról mindig a veszekedésetek fog eszébe jutni.

viszont a palacsinta sütés nagyon jó ötlet, a virág mellé. megtoldhatnád esetleg egy full vacsorával, amit te főzöl neki, meg egy finom borral.

2019. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!