Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden rendben van, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden rendben van, de van egy kis probléma?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy jól működő házasság. Mindkét fél szereti és tiszteli a másikat, anyagilag nincs probléma, megvan minden a biztonságos élethez. A gyerekeket/-et szépen nevelik, odafigyelnek a dolgokra.


A probléma csak magával az intimitással van, azaz, az egyik fél teljesen hideg, és a családi béke kedvéért a másik belement egy csendes beletörődésbe. Ha van is néha szex, az inkább csak amolyan "tartsuk fenn a látszatot" kategória.


A kérdésem az, hogy ha az egyik fél többet szeretne mennyiségileg és minőségileg, és a másik tudatában van annak, hogy ezt nem tudja megadni, akkor jogos-e az, ha a másik fél mással szeretné bepótolni? Mint mondtam, nem akarna elválni, az egész csak egy hiánypótlásról szólna.


Elítélendő? Nem arról van szó, hogy unalmas az otthoni ebéd, nem arról van szó hogy egy tróger cserben hagyja a dolgozó, güriző párját, mivel maximálisan ő is kiveszi a részét a családi életből. Mondjuk nem egy másfél éves kapcsolatról beszélünk, hanem egy 15-20 évesről.


Vannak olyan nők és férfiak, akik magukra ismernek?



2019. jún. 1. 09:31
1 2
 1/15 Bence_ ***** válasza:
100%

Ez egy rossz kapcsolat, mert az egyik rosszul érzi magát.

Ha mindkettőtöknek megfelelő, hogy mással is van szex akkor lesz jó a kapcsolat.

2019. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

"ha az egyik fél többet szeretne mennyiségileg és minőségileg"


Akkor is meg kell próbálni megadni, ha úgy gondolja, hogy nem fog menni.

Hogy a hiánypótlás mennyire fér bele, az a két fél döntésén múlik.

2019. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt kizárólag azért nincs szex, mert ráunt. Nem elég szexi neki a párja. Ez onnan is látszik, hogy "beletörődött" a helyzetbe. A megalkuvás nem szexi. Inkább a - feltételezem - férfi kezdjen el tököt növeszteni! Az Amerikai szépség című film megvan? Ja és nehogy engedélyt kérjen itt a feleségtől a szexre. "Idefigyelj anyus, ha te nem adod meg nekem, amit feleségként kéne, akkor fel is út le is út!". Felesleges a "jól működő házasság" látszatát fentartani. Ez a házasság már rég nem működik sehogy se. Ez maximum lakótársi viszony.
2019. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerető(k).
2019. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nincs szó arról hogy ráunt volna bármelyik fél is. Fogalmazzunk úgy, hogy az egyik normális szexualitással bír, a másiknak pedig sosem volt fontos. A napi teendők mellett, a férj munkahelyének távolsága miatt valójában sosem került előtérbe a szexualitás. Ez megfejelendő két olyan természettel, hogy az egyik hajlamos a kompromisszumokra, ez volt a családi minta, a másik pedig ennek ellentéte, azaz senkinek semmit addig, amíg az ellentétes a személyével.


Csak hát idővel hiába a felépített élet, ami valójában a szex kivételével abszolút rendezett(emberileg is maximálisan), az ösztönökön nehéz uralkodni. Az egész egy mély barátság, egy erős szövetség, ami sokszor 1000X erősebb mint egy naponta 5X szexelő párnál, aki évente cserélik a partnereiket.


A kérdés az, hogy mennyire lesz ez jó mondjuk halálig? Hogy vagy megvan a biztonságos és előremutató élet, vagy pedig egy teljesen bizonytalan, sőt, 99%-ban zuhanórepülésben és pofára esésben végződő, ámde szexuálisan kielégítő lehetőség választása. Sajnos ezt még meg kell szorozni egy család felbomlásával, a gyerek lelki sérülésével, a felek lelki fájdalmával. Sőt, az utána jövő hazátlan, hálátlan élettel, az egyedülléttel, az elvált emberek agóniájával.


Mindez csak és kizárólag a szex miatt. Pont az miatt, ami elvileg két ember közti önzetlen és örömteli kapocsnak kellene lennie. Így negyven felett kezdem azt érezni, hogy mivel még sosem volt részem egy odaadó szeretkezésben, lemaradok egy olyan dologról, amiért érdemes embernek lenni. Valahogy igazságtalannak érzem azt, hogy a 13 évesektől kezdve a 100 évesekig élvezik ezt a dolgot, én meg a csillagokat hoztam le az égről, állandóan az igazság és az egyenlőség oldalán álltam, nem tapasztalhatom meg. Imádom a gyerekem, a családom, már eleve a munkám is egy hatalmas áldozat. Sosem vagyok kipihenve, napi 4 órákat alszom úgy, hogy 3 naponként egy éjszakát nem aludhatok. A szexualitásom abban merül ki, hogy erotikus filmeket, klippeket nézek minden éjjel, így még a minimális pihenésem rovására megy ez is. A párommal nincs már mit megbeszélni ebben a témában, ő maximálisan 2X tud ágyba bújni velem, akkor is szigorú keretek között. Kizárólag csak este 10 után, sötét szoba, takaró, és az egész nem tarthat tovább 10 percnél. Előjáték kizárva az ő részéről. Orális kényeztetés válóok, nekem sem lehet neki semmit sem tenni. Egy pozíció. Ráhangolódás az nincs, se spontaneitás, mivel ez az egész csak felesleges időhúzás az alvás ellenében. A szexről, szexualitásról beszélni tabu.


Ami még elkeserít az, hogy valójában az összes barátnőm ilyen volt, pont ezért vagyok elkeseredve. Nem akarok elválni, mivel ezért a jelenlegi életemért rengeteget küzdöttem. Azzal is tisztában vagyok, hogy egy elvált 40+ -os férfi, gyerekkel, eladhatatlan kategória. Elveszítenék mindent, ráadásul ki is golyóztam magam, a partvonal mellől nézhetném ahogy az élet elmegy mellettem. A dilemma sem olyan nagy, mivel az egyik oldalon csak a szexualitás mellőzése, a másikon mindenem elvesztése van.


A kérdésem is arról szól, hogy rajtam kívül van-e még valaki, aki nagyon hasonló cipőben jár. Itt nem az a lényeg hogy unalmas otthon az asszony, és kalandból kellene már egy új izgalom, hanem az, hogy van egy becsülettel felhúzott élet, amit nem akar elveszíteni az ember. Viszont a szexualitás nem létezik.

2019. jún. 1. 11:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Megakadt a szemem azon, hogy minden barátnőd ilyen volt. Holott szerintem az ilyen szintű passzivitás azért marha ritka. Ne haragudj a feltételezésért, de ez alapján eszembe jut, hogy esetleg valamiért te nem bírod a szexuális érdeklődést kiváltani, vagy egyszerűen nem jó veled a szex, aztán leszoknak róla. Nagyon fontos lenne az őszinte, nyílt kommunikáció a szexről, hogy ezek kiderüljenek, mert valami oka tuti van annak, hogy ennyire hárít a feleséged. Én harmincas nő vagyok, két gyerekkel, és igen, vannak időszakok, amikor annyi minden összejön, hogy a szex kb az utolsó, ami eszembe jut, de azért nem ez azaz általános. Ha ez az alapbeállítás, ott valami már régen nagyon félrement. Ha kezdetektől ez van, akkor egyrészt nem értem, miért horgonyoztál le emellett a nő mellett, másrészt lehet, hogy sosem szeretett téged igazán, csak megalkudott, mert olyan nincs, hogy ennyire nulla érdeklődés legyen a szexre.
2019. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha azokról lenne szó amiket írtál, akkor megnyugodnék. Eleinte én is ezekre gondoltam, könyveket olvastam hogy hogyan lehetnék jobb szerető, figyelmesebb partner. Nem kell kiröhögni, de szó szerint megtanultam hogy hogyan működik a női test, mivel lehet kiváltani érzéseket. Elvégeztem egy masszázs tanfolyamot. Odafigyeltem hogy spontán legyek, hogy rámenős, hogy aktív, hogy kedves, hogy passzív. Világ életemben sportoltam, és a sport nem a kondi terem és a kreatinból állt. Atlétika 7 év torna 10 év. Még csak azt sem lehetett rám mondani, hogy de rosszul nézek ki. Mindig megteremtettem a hangulatot.


Legutóbb Noszvajon voltunk a tree-house bungalóban, nézz utána. Egy fa tetejére épített, a teraszon jakuzzival ellátott fullos kis házikó. Ennél többet még mit tehetnék?


A régi barátnőim is hasonló odafigyelést kaptak. Egyébként tényleg teljesen visszahúzódók voltak. Anno voltunk nyaralni egy hétig, egész nap jól éreztük magunkat, majd este már láttam hogy baj lesz. Mert hát közeledett az a pont, amikor egy egészséges pár egy óriásit szeretkezik. Ebből annyi lett, hogy visszahúzódott, bevágta a sértődöttet, én meg kimentem a teraszra és ott töltöttem az estét. Majd ez jó ok volt arra az időre, hogy elkerülje a szexet.


Egy másik példa, egy másik barátnőmmel. Szuper nap, elmentünk motorozni a Mátrába, ettünk egy jót, sétáltunk, minden tökéletes. Majd feljött hozzám a lány, épp egy saját készítésű limonádéval leptem meg nagy örömmel, amikor el sem akarta fogadni, mert neki mennie kellett haza. Persze egész nap erről szó nem volt. Amikor kérdeztem hogy miért, akkor elkezdte a sírást, és azt mondta, ebből a csapdából nem tud máshogy kimenekülni! MI VAN??? Egy éve jártunk már együtt! Milyen csapda? Aztán felkaptam a vizet és megkérdeztem tőle, hogy ennyire undorítónak tart? erre nemet mondott, és közölte hogy neki sosem ment a szex senkivel.


Aztán olyan is volt, hogy szó szerint felszedett egy lány, mert belém szeretett. Oké mondom, nekem is megtetszett. Majd ott is jöttek a jelek. Nála már a csók is nagyon komoly dolognak számított 3 hónap után is. A szexre azt mondta, hogy neki ehhez idő kell. Mondom mennyi? Talán a nyár. Ekkor volt november. Kész voltam.


A feleségemre is egy évet kellett várni. Persze előtte én már nem hagytam magam, laza petting, olyan nedves volt, hogy átütött a farmerjén, de szexelni nem akart. Majd az első szexnél feküdt mint egy darab fa, természetesen ruhában, csak a nadrágját vette le.


Még egy pár szösszenet az eddigi barátnőimtől:

- ha még véletlenül is megérintem a számmal/nyelvemmel a p*nciját, az azonnali szakítóok...

- nem nyúl hozzám, mert egy farok a számára undorító

- a szex a nők megalázása egy férfi részéről

- kerülni kell az orgazmust, mert akkor megmarad az önkontroll

- a szex az undorító, mert ott vannak a nedves és sikamlós váladékok.. stb... stb... stb...


Ezek a mondtatok belém égtek, még 100 év múlva is álmomból felkeltve fel tudnám sorolni.


Ezek után szerinted milyen szexuális életem volt? Egy leírom mégegyszer "EGY" olyan nővel sem voltam, aki még minimálisan is vonzódott volna a szexualitáshoz. Annak ellenére, hogy sokszor már erőn felül odafigyeltem minden apró részletre. Aztán rájöttem hogy sosem velem volt a baj, a szexualitásom fejlett, az EQ-SQ-m szintén, ráadásul a személyiségem is ezeket támogatja, plusszban rengeteget olvastam és tettem ezek fejlesztéséért.

Borzasztóan csalódott vagyok, hogy ezek ellenére is a gödör alján ülök.


A feleségemnél beteszteltem azt, hogy amikor szabadságon voltam egy hétig, nem borotválkoztam és nem zuhanyoztam... észre sem vette.


Bevallom azt is, hogy a házasságom mellett elkezdtem csajozni, mert már nem bírtam! Szerinted? Ne röhögj ki!!!


Belém szeretett egy nő, de mint kiderült... igen, pontosan... nyertél! Nem szereti a szexet, neki egy társ kell... blablabla. Aztán egy régi gyerekkori be nem teljesült szerelmemmel is összefutottam a fb-on. Kiderült hogy 3 megállóra lakik tőlem. 2 hónapig beszélgettünk, izzott a levegő. Felmentem hozzá, minden a legtökéletesebb volt, eszegettünk, iszogattunk, hülyültünk. Mindent tudott rólam. Nem ígértünk egymásnak semmit, nem is akartunk semmi komolyat. Majd éjfél körül mondott egy "sziát", és közölte, ő nem hajt a szexre, a volt barátját is ez miatt tette ki. Na jóóó, úgy mentem haza, hogy kizárt hogy létezik olyan nő, aki szereti, élvezi és akarja a szexet.


Nekem ez annyira a valóság, hogy egy átlag ember fel sem tudná fogni. Nekem ez nem extrém, hanem mindennapos.

A feleségemnek is elmeséltem az életem szexmentes részét, és csodálkozott is, hogy ezért miért is vagyok kiakadva. Azt mondta hogy ez a nők részéről tökéletesen természetes dolog. Hát most már el is hiszem.

2019. jún. 1. 17:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez egyáltalán nem átlagos. Ha ez tényleg igaz, akkor valami baromi nagy baj van azzal a közeggel, ahol ismerkedsz. Csupa mentálisan sérült, elmeroggyant ember. Ilyen a világon nincs, hát a legtapasztalatlanabb barátnőm is igencsak kíváncsi volt és belejött a dolgokba hamar. Nemhogy 3 hónapot várni csókra...agyrém!!!!!

Totális elmebaj!


De te sem vagy százas: mi a francért nem fordítottál azonnal hátat egy ilyen mondat után? Nem, ez nem normális, ezek mind-mind mélységesen sérült emberek voltak. Megalázás? Erőszak? Amikor vonaglik/remeg veled együtt valaki a gyönyörtől? Neb@ssz@mármegak@rvaélet!!!! Hol ismerkedsz???

2019. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hű bakker... hát ez nem semmi, ha ez mind így van, ahogy leírtad, te tényleg mindenféle durván lelkisérült nőket fogtál ki. Nem, ez egyáltalán nem átlagos, mondom újra, nőként. Nem tudom, hogy tudtál mindig így belenyúlni, lehet ez a személyiségtípus alapból a zsánered, csak sajnos ez együtt jár a szex elutasításával is. Vagy passz. Ha a gyerekek miatt válni nem akarsz, akkor tényleg marad a külön út, fogadni mernék, hogy a feleségedet nem érdekelné akkor sem, ha tudná. Sajnálom, a leírtak alapján nincs veled semmi baj, sőt, egyértelműen odatetted magad, egyszerűen hihetetlen, hogy mindig kifogtad ezeket. Próbálj esetleg totál más típusú nőkkel ismerkedni, hátha.
2019. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hú, nem semmi!

De valamennyire a te hibád is, hogy ezeket a nőket nem repítetted ki már az első jeleknél. A helyedben keresnék valami dögös kis kancát, aki kimozdít ebből az állapotból. Valószínűleg ezeket már olyan régóta mondogatod magadnak, hogy magad is elhitted... Ezért vonzottál be folyamatosan ugyanolyan típusú nőket. Hidd el, hogy nagyon sok nőnek fontos a minőségi szexualitás!


egy nő

2019. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!