Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen az ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha csak a férjem vezetéknevét veszem fel de a kereszetnevem marad? Mennyire népszerű ez?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy olyan úgy mintha testvérek lennénk úgy... Viszont se a né se a kötőjeles verzió nem tetszik a mi esetünkben. Sokkal szebb lenne a nevem az új vezetéknévvel, mint most.

2019. júl. 1. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális és megszokott.
2019. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó dolog :)

Bar van egy ismerősöm és mindig meg környékezik mert a neve alapján nemtudjak h házas :) Bar lehet ha tudjak is megtennék

2019. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem is így vette fel a nevét. Nincs ebben semmi.
2019. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Őszintén? Nem nagyon jönne be, bár az én felvett nevemet ő is felveheti, ha akarja. De a születési nevemet ne, azt nem véletlenül változtatom meg, ha nagypapám meghal. Most is kizárólag az ő tisztelete miatt nem teszem még meg, de utána szakítani kívánok az apám családjával ilyen téren (is). A keresztnevem meg ötlettelen, unalmas, szintén változtatásra szorul.


"Jajj, már alig várom!" - mondaná Balfék Bob

2019. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
"Sokan mondják, hogy olyan úgy mintha testvérek lennénk úgy" - ez akkora hülyeseg. A vilag nagy reszen azert eleldegelnek a hazasparok igy, ez ne befolyasoljon. Mi kulfoldon elunk, itt ez az egy lehetoseg van pl. megse hiszi azt senki a hazasparokra, hogy testverek, csak Magyarorszagon hallom ezt a marhasagot.
2019. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Az alapján választasz nevet magadnak, hogy most mi a népszerű? Ha 20 év múlva új divat lesz, akkor megváltoztatod vagy mi?
2019. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy nem túl földtől elrúgaszkodott dolog felvenni így a nevét.
2019. júl. 1. 12:01
 8/16 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ez alapján döntök, csak nem sok embert ismerek, aki így vette fel a férje nevét és csak kíváncsi voltam, hogy mi az általános vélekedés erről. :)
2019. júl. 1. 12:03
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Kérj időpontot a névváltoztatás kapcsán és a kérdésed meg is válaszoltatik. Sokkot kap az ember mennyien állnak sorban.
2019. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Nálunk a családban ez a megszokott. pl. anyukám leánykori neve egy hosszú lengyel hangzású név, apukám vezetékneve az egyik legegyszerűbb magyar név. Furcsa is lenne kötőjellel vagy né + anya saját neve.
2019. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!