Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkileg kikészültem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg kikészültem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több éve vagyok együtt a párommal. Sajnos olyan természetem van, hogy ha dühbe gurulok csinálok hülyeségeket, főleg ha részeg vagyok.(agresszív is szoktam lenni) Így történt ez 2 alkalommal, hogy a párom előtt megcsókoltam a barátját ittas állapotban. Persze tudom, hogy ez nem kifogás.A párom megbocsátott mind a 2x. De a lelkiismeret nagyon furdal, egy r*b*nek érzem magam tőle. Gyűlőlöm magam, amiért nem tudtam uralkodni magamon. A párom előbb megbocsátott nekem, mint én saját magamnak. Hogy legyünk így boldog párkapcsolatban, amikor magamat gyűlőlöm ez miatt, ráadásul félek attól, hogy ezt visszafogom kapni, és abba belehalnék. Naponta többször rágondolok erre és ez már felemészt.

2019. júl. 26. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Azért elég tutyimutyi csávó lehet, ha az első alkalommal nem az intenzíven kötött ki az a bizonyos "barát".
2019. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
jaj ne mentegesd mar magad. ribis vagy ez van. nekem is van.egy ribis enem, de ha elegge szeretem a parom visszafogom magam. flort meg oke, bar az se elotte, de elotte smarolni? nem szereted te a sracot csak felsz azegyedullettol.
2019. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én erőszakoskodtam a barátjával mind a 2x :( az elsőnél egy nagy pofont kaptam, amit meg is érdemeltem, de a 2.-nál már semmit, és úgy érzem ezzel, hogy nem érdeklem már
2019. júl. 26. 18:08
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
pff na akkor a csavod is proli mint te ha meg pofozkodik xd megerdemlitek egymast eljetek boldogan
2019. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább azt érzem, hogy te valójában nem szereted a barátodat és inkább a barátjával kefélnél egy jót.


Na, gyerünk, valld be. Anonim itt a dolog, senki nem tudja ki vagy.

2019. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól érzed. .ideig óráig el lesz még veled de nem lepődnék meg ha már kacsingatna másféle . És jól is teszi , te meg tanulsz ebből és megtanulsz uralkodni magadon na és a szàdon!
2019. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, jézusom. Nem vagytok alkalmasak párkapcsolatra. Ez tipikus önsorsrontás, úgy érzed, hogy nem vagy érdemes a szeretetre, így eléred, hogy így is legyen. Ebben a kapcsolatban már sosem fogod egészségesnek érezni magad, így bár tudom, hogy nem fogod megtenni, azt javaslom, hogy szakíts. Ismerős a szitu, én is elb...sztam, aztán évekig húztam még "szeretetből", de ma már visszasírom azokat az éveket, amiket önutálatban töltöttem. Tanulj más hibájából, lépj, és találd meg magad.
2019. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy igen, nehéz elfogadni, hogy a te hibádból történt meg a kapcsolat bukása, de azt se felejtsd el, hogy amit tettél, nem hétköznapi dolog, ha a párod egészséges lelkületű lenne, nem lennétek együtt. Én hiszek abban, hogy mindennek oka van, hiába vagy most a padlón, ez később a fejlődésedet segíti majd. Fel a fejjel és csak előre!
2019. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Összeilletek.
2019. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. 2 retardált pont összeillik.
2019. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!