Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek is volt olyan férfi/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt olyan férfi/nő az életetekben, akit nagyon utáltatok mert bekavart a párkapcsolatotokba?

Figyelt kérdés

Pl. vele kavart a párotok, és a csaj/pasi nem tudott utána se leszállni rólatok és próbált bekavarni a kapcsolatotokba.

Több mint 3 éve volt egy lány, akinek a párom udvarolt, de a csaj nem tudta elfogadni, hogy engem választott a párom, így sokáig csapta még neki a szelet. Egyszer a kapcsolat elején mikor megvolt az első komoly "összeveszés" a párommal, akkor visszaírt a lánynak részegen olyanokat, hogy kívánja meg hogy szereti. Persze én tudtam, hogy a csaj csapta neki a szelet, ezért sokszor megnéztem a párom beszélgetéseit és akkor bukott le. Sokáig haragudtam rá emiatt, de jól kimagyarázta magát és megbocsátottam neki. Főleg az bántott, hogy ezt nem mondta el. Sajnos arra a lányra még mindig szánalommal tekintek és nevetnem kell ha meglátom az utcán. A lány fél tőlem, pedig nem vertem meg. Ha meglát, akkor alig mer rám nézni. Kicsit sajnálom őt is így utólag, hogy a párom szédítette az agyát. Ha nem írt volna neki a párom, akkor lekopott volna a csaj, de ezzel csak feltüzelte, hogy hátha mégis lehet köztük valami. Őszintén már nem érdekel mi volt akkor, mert megbocsátottam, viszont a lányra még mindig rossz szemmel nézek, amiért nem szállt le rólunk.

Nektek van ilyen sztoritok, vagy volt már veletek hasonló?



2019. aug. 1. 15:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem gyűjtök negatív energiákat. Ha a pasinak nem kellettél, ez van, engedd el. Légy boldog mással. 😊
2019. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Önmagamon kívül soha nem utáltam senkit. De a már túlléptem a tudatlanság e szintjén is, és már szeretem önmagam.
2019. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen gyűlöltem nagyon. Tönkre is ment miatta a kapcsolatom a pasim nem tudott leszállni róla a csajnak sem volt igazán kedve hiába irtam neki és hordtam le a sárga földig nem érdekelte. Csak kisírta magát és ment tovább minden ugyan úgy. Így hát elhagytam a pasim legyenek akkor boldogok nem érdekelt tovább betelt a pohár.

Egyébként elmondanám hogy ha még egyszer össze vesztek a pasiddal úgy jó durván szerinted nem fogja azt a csajt meggdugni? Ó de hogy nem. Te meg voltál akkor marha hogy megbocsájtottál neki egy olyan hibát hogy szereti azt a csajt és kívánja. Te sosem leszel ezzel a pasival bodog kapcsolatban hiszen amint vita van megy a másikhoz és tuti hogy akkor más is lesz. Nevethetsz magadban hogy de téged szeret és hogy a pasid hülyére vette a csajt hát nem ez nem így van de te kis naiv szépen bevetted amit magyarázott.

2019. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
"Nektek is volt olyan férfi/nő az életetekben, akit nagyon utáltatok mert bekavart a párkapcsolatotokba?" - volt. Az anyám.
2019. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem itt nem azon a 3. csajon kell nevetni. Én inkább máson nevetek :D
2019. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

A kedves párod meg adta alá a lovat. Jó nagy balek vagy.

Amúgy konkrétan ilyen sztori nem volt, de egy állítólagos barátnőm szívesen rárepült arra, akivel előtte kavartam.

2019. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

LOL, kérdező én meg rajtad röhögök, hogy lehetsz ennyire ostoba?!


Ebben a történetben nem a másik nő a szánalmas, hanem te, és nem a nőre kéne fújnod, hanem a pasidra.


De mivel képtelen vagy racionálisan látni a helyzetet, így saját magadat teszed csak nevetségessé!

2019. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Provokatív válaszokat mellőzzétek, mert nem írtam le a teljes sztorit és a körülményeit meg a korosztályt sem. A végkimenetelt sem írtam. Egy ilyen felszínesen iderakott sztori alapján kéretik tűrtőztetni a csalódott magukra ismert személyek véleményét. A rövid leírás csak egy kis példa volt, de szerencsére vannak még olyanok, akik tudnak olvasni.
2019. aug. 1. 19:15
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Nekem van ilyen sztorim, pont három, négy éve történt. Én voltam a 3. személy ha levetítjuk erre a történetre a dolgokat, csak azt az a nő nem vette figyelembe hogy én már a pasijával szexelgettem másfél éve, és nagyon jó barátom is volt . Ennek ellenére mikor össze jött a pasi a csajjal, még egy fél évig én is benne voltam és nekem sirta el a bánatát a hapsi mint pl h nem jó a szex a barátnőjével stb mert hogy ő mindig fáradt akkor hogy állandóan beteg stb ekkorra én már többet akartam volna persze, de nem jött össze többszöri próbálkozásra se. Elég csúnya vége lett, borítottam mindent, ( epp akkor utaztam haza bpre a sráctol mert ott töltöttem nála a hétvégét vidéken) a csaj persze nem nekem hitt hanem a pasinak (mivel mindenfélét kitalált rólam az állítólagos jóbarát) , azóta nem beszéltem velük, fogalmam sincs hogy együtt vannak e, mivel a lány elég lekezeloen beszélt velem én megfenyegettem eleg durván hogy ne nagyon lássam meg sehol szóval én ellentétben a Te sztoriddal nem fosok a nőtől. Nemsokkal a sztori után voltam 2hetig pszichiátrián, azóta eltelt majdnem négy év de még mindig nem hevertem ki teljesen. Nézz a dolgok mögé is én azt mondom, sosem tudhatod a masikban mi játszódik le. Szép estét!
2019. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok, volt olyan is míg mi osszejartunk de már együtt volt a csajjal hogy kísérte valahová a barátnőjét és pont szembe jöttek velem, persze a srác nem köszönt, csak kérően nézett nehogy köszönjek, de amúgy rá fel órára volt megbeszelve a tali hogy utazunk le hozzá :D
2019. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!