Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 3 hónapig viszonya volt egy másik sráccal. Elég zűrös volt a kapcsolatunk akkoriban. Most elmondta nekem a napokban a történteket. Nagyon szeretem de nem tudom, hogy el tudnám-e felejteni neki ezt. Meg, hogy meg tudnám-e bocsájtani egyáltalán.

2019. aug. 1. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék megbocsátani ilyesmit.
2019. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még annyival kiegészíteném, hogy egyfolytában mondja nekem, hogy így szeret meg úgy szeret meg, hogy sajnálja. Csak úgy mondja ezeket a bűntudat miatt, vagy tényleg így gondolja?
2019. aug. 1. 23:11
 3/9 SHARON TATE ***** válasza:
100%
Nem is kell megbocsájtanod. Ne már hogy bármikor összezördültök ő egyből beesik valaki más ágyába? Hosszabb távra nem gondolkodnék vele. Ha még le akarsz feküdni vele védekezz.
2019. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd hátra.
2019. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh, én lecsatlakoztatnám az életemről. Nagyon nem egy szinten mozgok az ilyen könnyű nőkkel.
2019. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Jó hogy nem már azt mondja véletlen volt... A viszony még rosszabb mint az egyszeri félrelépés, bár én azt sem tudnám megbocsátani. De nem is kell. Csak gyötrődnél rajta.

Az is lehet hogy azért tálalt ki mert megfenyegette a másik srác hogy bekavar köztetek.

Ne áltasd magad, nem szeret téged ha képes volt erre.

32/N

2019. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
" Elég zűrös volt a kapcsolatunk akkoriban." Ez mit is jelent tulajdonképpen?
2019. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt voltatok még, akkor nem kifogás, hogy zűrös volt a kapcsolat. Minden kapcsolatban vannak problémák, nehéz időszakok. Ilyenkor válik el szerintem, hogy érdemes-e együtt lenni. Ha szeret a másik, akkor próbálja rendbehozni, megoldást találni. Ha nem, akkor összefekszik mással. A tettek többet mondanak ilyenkor a szavaknál. Könnyű akkor szeretni a másikat, amikor minden szép és jó.
2019. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyszeri botlás is nagyon gáz, de a 3 hónapos viszony, az már tudatos, előre megfontolt átverése a másiknak. Ha ezt meg tudta veled tenni, akkor nem szeret. Elég nagy balek vagy, ha ezek után vissza tudja magát könyörögni.
2019. aug. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!