Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után megbocsájtottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után megbocsájtottam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek viszonya volt egy sráccal, de megbocsájtottam mert szeretem. De akarva akaratlanul is a fejemben van a megcsalás. Ti hogy tudtak elkerulni hogy egy veszekedesnel ne vagjatok ezt a fejehez. Vagy ha elmegy valahova ne ez legyen az eszembe hogy kivel lehet? Feltekenység mennyire lett úrra rajtatok?

2019. aug. 10. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez benned marad örökre. Ha erős az önuralmad akkor magadba tudod fojtani.
2019. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem bocsátottad meg igazából, kell neki még idő szerintem
2019. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Engem nem csaltak meg, így nem lett belőle gond.
2019. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg lehet ezt teljes mertekben bocsajtani, hogy ezek a dolgok amiket irtam ne jojjenek elo?
2019. aug. 10. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem eleinte rosszul esett, mindig csak arra tudtam gondolni, hogy ott feküdt az ágyunkban stb. Aztán idővel kezdtem elhidegülni tőle, úgyhogy nem gondolok arra, hogy esetlegesen kivel van, ha mégegyszer megtörténik akkor vége és kész, bár szerintem ezek után is azt kellett volna tennem.
2019. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Fúh öcsém. Igazi lábtörlő vagy. Szerinted így hogy megbocsájtottál mennyire adtál zöld utat neki ?
2019. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy tényleg megbocsátottál-e, vagy csak annyira nem akartad elveszíteni, hogy inkább magadba fojtod a haragodat, csak hogy veled legyen. A megbocsátás arról szól, hogy tiszta lappal indultok. Ha erre nem vagy képes és folyton a nyomában leszel, ill. néha a szemére fogod vetni, hogy viszonya volt, te meg voltál olyan szíves, hogy visszafogadtad, akkor jobb, ha most szakítasz vele. Mivel az ember nem lehet együtt a párjával napi 24 órában, így kénytelen vagy elhinni, hogy ezúttal hűséges hozzád. Ha ez nem megy, akkor csak elodázod az elkerülhetetlen szakítást.

Egy viszony komoly dolog. Nem olyan, mint egy részeg egyéjszakás kaland egy ismeretlennel. Az utóbbi sem elfogadható, de ott legalább nincs előre megfontolt, sorozatos megcsalás.

2019. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
A nő sosem bocsájtja meg neked férfinak hogy megbocsájtasz neki.Innentől bármit megtehet veled és óvatosabb lesz. Én lépnék elfele..az ősbizalom megszünt,jobb már nem lesz sőt,csak elhúzod ezt az egész agonizálást ami még vár rád.
2019. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mégis mit lehet mondani..? Ha voltál olyan madár, hogy megbocsajtottál, akkor úgy kell neked! A bizalom már sosem jön vissza, mindig ott lesz a fejedben, hogy "Mi van, ha..?" És nem véletlen, ugyanis az ilyen gerinctelen ribizlik soha nem változnak! Tudod, kutyából nem lesz szalonna. Aki egyszer képes volt megtenni, az hidd el meg fogja újra csinálni. Főleg, hogy van egy palimadar, akiről tudja, hogy úgyis megbocsát neki...
2019. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
És amúgy miért csalt meg???Ezen még nem gondolkoztál?
2019. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!