Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A házas emberek mindig jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas emberek mindig jobban élvezik a "tiltott gyümölcsöt"?

Figyelt kérdés

Több házas nővel is voltam már szeretőként, és mindig a férjükre panaszkodnak, hogy mennyire unalmasak és mennyire nem hozzák őket többé lázba az ágyban: amikor hazahozom őket, itt viszont teljesen elengedik magukat és ellágyulnak, hagyják hogy bármit csináljak velük, és ők is szívesen akcióba lendülnek


Ugyanez volt velem is amikor még házas voltam, és megesett hogy egy céges buli után egy kolléganő lakásán kötöttünk ki, szinte elöntötte a testem az az érzés, hogy tilosban vagyunk



Nektek mik a tapasztalatotok?



2019. aug. 15. 08:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Összeakadsz mindenféle riheronggyal,akik kis szex miatt hanyattdobják magukat. Te meg még hazasként is likaat kergettél ,és erre büszke is vagy.
2019. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy formás 25 éves nő vagyok, uncsi vállalkozó férjjel :)
2019. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Hogy sok a gerinctelen, menjél inkább extrém sportolni.
2019. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3: Legalább én nem tagadom, a legtöbb ember a végtelenségig képes tagadni meg rejtegetni meg hazudozni a hibáiról: miért, te nem néztél meg egy nőt/férfit sem a párodon kívül kapcsolatban?
2019. aug. 15. 08:37
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező. Minden nyomorult, vesztes nő és férfi, aki nem kell másnak csak irigykedni és beszólogatni fog. A megcsalás és szerető tartás csak a jó nők és jó pasik kiváltsága. Mindig jót mosolygok az álszent, hazug lúzereken. Én házasként mindig is tartottam szeretőt, nagy részük szintén férjes asszony. Mindenki megkapta amit akart, mindenki jól járt. Csak okosan és diszkréten kell kezelni. Jöhetnek a köpködők.
2019. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
Utolsóval értek egyet, én is ebben a helyzetben vagyok, mindketten házasok vagyunk, és igen, persze, a tiltott gyümölcs nagyon izgalmas tud lenni, ő is és én is azt kapjuk, amit akarunk, jó hatással vagyunk egymásra, és élvezzük egymás társaságát amikor csak lehet. Függetlenként valószínűleg igazi kapcsolat lenne belőle, amire viszont nincs szükségünk.
2019. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

7-es

az egyetlen lúzer az itt te vagy kis barátom, aki annyira sötét, hogy tényleg egyfajta kiváltságnak hiszi azt, hogy szeretőt tart vagy maga is szerető sokszor

soha életedben te nem tapasztalhattad meg azt, hogy milyen ha valaki szeret vagy te szeretsz valakit

sztem az ilyen hozzád hasonló gondolkodású emberek nem is tudják mit jelent ez a szó :)

szimplán benned annyi gerinc és erkölcs sincs hogy elmond otthon van valami baj

úgyhogy élvezd csak a primitív ösztönszerű létedet ;)

2019. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
#9 szerintem ez nem igaz, miért ne lehetne megtapasztalni az igaz szerelmet és az igazi kapcsolat örömét attól, hogy szeretői tapasztalata is van az embernek? soha senki nem tudhatja, mikor kerül ilyen helyzetbe, mikor jön egy olyan személy, aki felkavarja az érzéseidet, a vágyaidat... őszintén kívánom a boldog kapcsolatban élőknek, hogy soha ne tapasztaljanak meg ilyesmit, de mi, akik már voltak vagy épp vannak ilyen helyzetben, mi is emberek vagyunk...
2019. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
72%
Érdemi választ adni sajnos nem tudok, mert nem vagyok házas, így csak annyit mondok, hogy veszélyes játék ez.
2019. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

9-es

ha igazán szeretnéd a párodat, akkor nem csaltad volna meg

ha egy párkapcsolatban minden a helyén van (kommunikáció, érzelem, intimitás) akkor egyszerűen senki sem fog félrelépni

2019. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!