Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit higgyek / Kinek higgyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit higgyek / Kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam a postaládánkban egy levelet és egy rózsát. A levélben azt taglalja, hogy milyen jó volt az este a barátnőmmel.


2 éve vagyunk együtt. Az ő részéről volt már egy megcsalás, amit megbocsátottam, mert én is hibás voltam 1-2 dologban. Most viszont nem tudom, hogy mit higgyek. Nem kamu szagú ez a levél az internet világában? Vagy megint megcsalt?

Ő tagadja persze.


Ti mit tennétek a helyemben?



2019. aug. 20. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Egy rózsa hogy fér be a postaládába?


Ez lehet akár igaz, vagy szivatás, ismerni kellene a körülményeket.

2019. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon kamuszagú. Talán csak össze akar ugrasztani titeket valaki.
2019. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem. Megcsalt megint és ha tagadhatatlanul rábizonyítod, most is a te hibád lesz.

33/f

2019. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha már megcsalt te meg megbocsátottad, akkor konkrétan házhoz mentél pofonért, szóval nem igazán értem min csodálkozol, nyilván meg fog csalni még többször, ezt tudtad előre.
2019. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ramos ökle ***** válasza:
94%

Tagadja? Ki hitte volna.

Van gond. Ez a nő semmibe vesz. Illetve ez nem igaz, hiszen valami miatt jó vagy neki, amíg a többi pasival kúrálgatja magát. Ha ez neked jó...

2019. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1/5 Kilógott a fele persze, úgy értettem.
2019. aug. 20. 15:29
 7/16 A kérdező kommentje:

Mutogatta a telefonját, hogy nincs is ilyen ember akivel beszélgetne. De simán lehet óvatosabb is. Nem tudom mit tegyek.


Az eddigi válaszokat köszi, még várok tippeket mások mit tennének.

2019. aug. 20. 15:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2 éve a barátnőd, és nem érzed, ha hazudik?


Más jelek is vannak, melyek arra utalnak, hogy megcsalt?


Ő hogy reagált? Nyugodtan, vagy ideges lett?

2019. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó


Nem érzem úgy most, hogy hazudna. Ezért kérdezem, hogy nem kamuszagú-e. De nem tudhatom sajnos biztosan. Jelei nincsenek, hogy szar lenne köztünk.


Meglepődötten reagált, és mondta, hogy el ne higgyem, persze ideges is lett.

2019. aug. 20. 16:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne körülnézni a társaságban/környezetetekben, ki akarhat ártani nektek... hogy ideges lett, az sztem nem számít, én is az lennék, pedig 12 éves hűséges házasságban élek...

Egyrész alapból az írott levél 2019-ben hulla fölösleges, nekem rögtön az ugrik be, h csak azért kellett, hogy a közös postaládába kerüljön, hogy megtalálhasd... meg hát ha megcsalna, nyilván nem mondaná el a faszinak, hol a közös otthonotok... nekem kamugyanús.

2019. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!